Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[NIEAKTUALNE] 2 Bilety do MULTIKINA na dowolny seans... czytaj w środku! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [NIEAKTUALNE] 2 Bilety do MULTIKINA na dowolny seans... czytaj w środku! (/Temat-NIEAKTUALNE-2-Bilety-do-MULTIKINA-na-dowolny-seans-czytaj-w-srodku-42069)



[NIEAKTUALNE] 2 Bilety do MULTIKINA na dowolny seans... czytaj w środku! - Stachu - 26-08-2011 09:44

Witam!
Mam do sprzedania 2 bilety do MULTIKINA i Silver Screen na dowolny seans 2D i 3D oraz seanse w salach Platinum. Ważny do 23.12.2011.
Cena jednego biletu to 26zł, czyli x2 to 52zł... Ale specjalnie dla Zarabiam.com obniżam cenę biletu! 1 bilet to jedyne 20zł czyli x2 to 40zł (+ jakieś tam koszty przesyłki)! Oszczędzasz 12zł!Smile Sprzedaję bo do tego kina mam niestety 150km:/
CENNIK KARNETÓW
Płatne: PayPal/przy odbiorze

[Obrazek: Kupony.JPG]


RE: 2 Bilety do MULTIKINA na dowolny seans... czytaj w środku! - Nextor - 26-08-2011 10:00

W kinie mam po 20 zł taki bilet -_- Jerk2


RE: 2 Bilety do MULTIKINA na dowolny seans... czytaj w środku! - Stachu - 26-08-2011 10:04

(26-08-2011 10:00)Nextor napisał(a):  W kinie mam po 20 zł taki bilet -_- Jerk2

Raczej nie taki sam... Są podobne ale Nie obowiązują na seanse 2D i 3D oraz seanse w salach Platinum. Nie wiesz nie odzywaj się.


RE: 2 Bilety do MULTIKINA na dowolny seans... czytaj w środku! - n1dor - 26-08-2011 10:31

Ja kiedys spotklalem kolesia w kinie, co sprzedal mi przed kasami do kina takie 2 bilety, lacznie 20zl (1sztuka-10zl), i tyle wlasnie są warte jesli chcesz je sprzedać. Pozdrawiam. Tamten koles mial 8 takich biletow, ale trzymal je za dlugo w szafie i termin spożycia mijal akurat jak mi sprzedawal, ;> za wiecej, po takich cenach jak ty, bym raczej nie kupil.


RE: 2 Bilety do MULTIKINA na dowolny seans... czytaj w środku! - Stachu - 26-08-2011 11:19

Też pozdrawiam.
----------------
Obniżyłem cenę biletów, teraz x2 za 40zł!


RE: 2 Bilety do MULTIKINA na dowolny seans... czytaj w środku! - Stachu - 27-08-2011 13:09

Sprzedane t/cWink