Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj Na Afilo.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarabiaj Na Afilo.pl (/Temat-Zarabiaj-Na-Afilo-pl-41986)

Strony: 1 2


RE: Zarabiaj Na Afilo.pl - Qwik - 05-09-2011 17:27

Sorry ale rekomendacja użytkownika który ma 3 posty mnie nie przekonuje.


RE: Zarabiaj Na Afilo.pl - someone1989 - 05-09-2011 18:01

No może tak ale chyba wyciągi z konta mówią co innego . Zreszta nie musisz nam wierzyć jak masz strone , jesteś pełnoletni to sobie samemu sprawdż . Wiadomo że nie od razu będa z tego tysiace ja dopiero po roku doszłem do tego poziomu zarobków , a chyba sam przyznasz że mieć ekstra co miesiac 1000 - 1500 to fajna sprawa .

PS Dla mnie nie ma znaczenia czy ktoś ma 1 post czy 1000 jeżeli daje dowody wypłat to traktuje to na serio . Bo co to zmieni że nawale tak jak ty 100 postów i dopiero następnie się wypowiem i załącze ten sam dowód ?


RE: Zarabiaj Na Afilo.pl - Greed - 05-09-2011 18:15

Ilość postów ma znaczenie. Jak masz dużo postów to można poczytać co i jak piszesz czy jesteś godny zaufania, coś o Tobie wywnioskować. Po za tym takie dowody w erze Photo shopa nie są jakoś specjalnie wiarygodne.


RE: Zarabiaj Na Afilo.pl - someone1989 - 06-09-2011 11:15

No tak photoshop może cuda . Jednak jeżeli ktoś mysli poważnie o zarabianiu a nie bawieniu się to tutaj ma początek informacji . Teraz wystarczy sobie poszukać na innych stronach info na temat np afilo czy tradedoublera czy innych agencji marketingowych i tam zaczerpnąć więcej info od użytkowników którzy bardziej w to weszli , mają więcej stron i dla nich są to przeważnie dochody o wiele większe niż my tutaj pokazujemy i jest to dla nich główny dochód z którego sobie spokojnie żyją nie raz lepiej od osób które cieżko pracują chociaż na te 3500 tys ( nie spr ile wynosi teraz dokładnie średnia krajowa - podałęm przybliżoną wartość)średniej krajowej .


RE: Zarabiaj Na Afilo.pl - Gegz - 06-09-2011 12:50

Za 50 zł haha