Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaka klawiatura za 300 złotych. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Jaka klawiatura za 300 złotych. (/Temat-Jaka-klawiatura-za-300-zlotych-41982)

Strony: 1 2 3 4


Jaka klawiatura za 300 złotych. - Zythus - 24-08-2011 20:35

Siema, ostatnio szukając klawiatury do 300 złotych spotkałem się z 2 oznaczeniami klawiatur - mechaniczne i membranowe. I zastanawiałem się właściwie którą wybrać - m. in. według tego spisu -
http://forum.pclab.pl/topic/691380-Spis-gamingowych-klawiatur/


W tej cenie są Steelseries 6Gv2, Razer Lycosa, Steelseries Merc Stealth, Razer BlackWidow, Microsoft Sidewinder X4.

Którą klawiaturę polecacie i dlaczego? Uzasadnijcie konkretnymi argumentami Smile.

Za dobrą argumentację pomysłu daję reputy Smile.


RE: Jaka klawiatura za 300 złotych. - DDK - 24-08-2011 20:39

Jak za 300zł to http://allegro.pl/klawiatura-razer-blackwidow-smycz-razer-24h-i1776955434.html

Ewentualnie Lycosa Wink

Tą co podałeś, zdecydowanie nie. Wygląda jak najtańszy shit. Takie klawiatury to 10 lat temu były modne Wink Co jak co, ale jakby ktoś przyszedł i spytał ile dałem za ta klawiaturę, to szczerze wstydziałbym się powiedzieć że dałem 300zł za takie coś ;]


RE: Jaka klawiatura za 300 złotych. - Daminn - 24-08-2011 20:40

Logitecha za 60zł jakiegoś, a resztę na dziwki i koks.


RE: Jaka klawiatura za 300 złotych. - Nextor - 24-08-2011 20:42

za mam za 30 zł i jest zajebista


RE: Jaka klawiatura za 300 złotych. - Satan - 24-08-2011 20:43

Ja tam mam klawiaturkę za 15zł from China która wygląda jak SS 6Gv2 i jest git malina, ale Laycosa mi się najbardziej podoba z tych co dales <3


RE: Jaka klawiatura za 300 złotych. - Zythus - 24-08-2011 20:43

@DDK
Hmm, ładna, ale nie uzasadniłeś zbytnio dlaczego. Niezbyt podoba mi się wszechobecny Piano Black plastik , przez co będą bardzo widoczne odciski palców. Posiada Cherry MX blue switche, co też niezbyt mi pasuje - ten metaliczny klik we wstukiwaniu poszczególnych liter. Dodatkowo czytałem o problemach z wciskającymi się ALT'ami razem ze spacją.
@Daminn
aj, szkoda kasy
@Nextor
aha, fajnie. Ale jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie offtopuj Smile.

Czekam na więcej propozycji!

@Satan
Cieszę się, ale klawiaturka za 15 zł from China, która wygląda jak SS 6Gv2 to nie to samo co oryginalna SS 6Gv2.
Lycosa* też mi się podoba, ale problemy z nią - jak psujący się panel dotykowy, czy ścierające się gumowe klawisze trochę mnie odstraszają. Chciałem zobaczyć czym będą się różnić mechaniczne od membranowych. Smile


RE: Jaka klawiatura za 300 złotych. - Coristo - 24-08-2011 20:44

Razer Lycosa ,Black Window lub Logitech Illuminati, ponieważ są bardzo ładne oraz posiadaja niski profil.


RE: Jaka klawiatura za 300 złotych. - Zythus - 24-08-2011 20:47

@Coristo
Black Widow* nie Window. Dlaczego nie Lycosa czy Widow wyżej - Twoje argumenty, że są ładne, przy wadach o których piszą w internecie niezbyt mnie przekonują. Niski profil także nie będzie zbyt wygodny to 50% pisania/50% grania.

A co do Illuminati nie znam jej zbyt dobrze, możesz coś napisać o niej więcej?


RE: Jaka klawiatura za 300 złotych. - DDK - 24-08-2011 20:49

(24-08-2011 20:47)Zythus napisał(a):  @Coristo
Black Widow* nie Window. Dlaczego nie Lycosa czy Widow wyżej - Twoje argumenty, że są ładne, przy wadach o których piszą w internecie niezbyt mnie przekonują. Niski profil także nie będzie zbyt wygodny to 50% pisania/50% grania.

A co do Illuminati nie znam jej zbyt dobrze, możesz coś napisać o niej więcej?

Wszystko ma wady... Są to opinie pojedynczo wyrwanych ludzi. Gdyby faktycznie się psuła masowo to by nie wychodziła dalej na rynek. Po 2. jeżeli faktycznie Ci się zepsuje to od czego jest gwarancja ?


RE: Jaka klawiatura za 300 złotych. - Zythus - 24-08-2011 20:52

@DDK
Na temat zepsuć czegokolwiek w 6Gv2 ani razu nic nie wyczytałem i nikt nie skarżył się na jej działanie. Wyobraź sobie, że aż tak bardzo nie zależy mi na podświetleniu i szpanerskim wyglądzie klawiatury - nie chcę, aby (tak jak pisałem wyżej) popsuł się panel dotykowy albo starły się klawisze jak to bywa w produktach Razera (obydwie te rzeczy zdażają się nagminnie, ale nikt nie myśli o wstrzymaniu produkcji, bo dlaczego mieliby nie wypuszczać na rynek czegoś, co i tak ktoś będzie kupował?).

Czekam dalej, może 6Gv2? Co sądzicie?

@Edit
Wolałbym coś o wysokim/średnim skoku klawiszy Smile.