Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kluby/Restauracje Warszawa - gdzie można zabrać dziecko? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kluby/Restauracje Warszawa - gdzie można zabrać dziecko? (/Temat-Kluby-Restauracje-Warszawa-gdzie-mozna-zabrac-dziecko-41938)



Kluby/Restauracje Warszawa - gdzie można zabrać dziecko? - Hawamo772 - 24-08-2011 05:38

Witam. Od niedawna mieszkam w Warszawie, dlatego nie znam tutejszych restauracji i liczę na waszą pomoc. Interesuje mnie restauracja, do której można zabrać dziecko, a ono nie będzie chciało po 10 minutach wyjść. Co proponujecie?


RE: Kluby/Restauracje Warszawa - gdzie można zabrać dziecko? - Daminn - 24-08-2011 10:52

McDonald..


RE: Kluby/Restauracje Warszawa - gdzie można zabrać dziecko? - Zythus - 24-08-2011 11:09

(24-08-2011 10:52)Daminn napisał(a):  McDonald..

+1


RE: Kluby/Restauracje Warszawa - gdzie można zabrać dziecko? - Bolt - 24-08-2011 11:14

No w sumie mcdonald racja, ten taki domek ze zjeżdżalnią jest chyba w każdym, w niektórych są nawet specjalne sale dla dzieci w których jest tor przeszkód, kosz do koszykówki, ogółem miejsce gdzie można dzieciaka zabrać - zależy też w jakim jest wieku. Nie powiem też gdzie dokładnie można taki Mc dostać bo sam mieszkam ok 80 km od warszawy


RE: Kluby/Restauracje Warszawa - gdzie można zabrać dziecko? - Ewami - 24-10-2017 19:59

Ja polecam restauracje Akademia. I maja nawet taka czesc z kącikiem dla dzieci i animatorami. Byłąm tam na lunchu ze znajomymi, pycha i elegancko.


Kluby/Restauracje Warszawa - gdzie można zabrać dziecko? - Coristo - 24-10-2017 21:04

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.