Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ON/OFF albo PGA - pomocy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: ON/OFF albo PGA - pomocy! (/Temat-ON-OFF-albo-PGA-pomocy-41937)



ON/OFF albo PGA - pomocy! - Morfit - 24-08-2011 04:12

Cześć. Nurtuje mnie pewno pytanie. Czy w tym roku odbędą się jakieś targi elektroniki użytkowej? Mam na myśli On/Off lub Poznać Game Arena? Cokolwiek ? Chciałbym się wybrać, a nie wiem czy będą organizowane. Dla osoby z potwierdzonym info, plus.


RE: ON/OFF albo PGA - pomocy! - DDK - 24-08-2011 06:33

W zeszłym roku byłem na ON/OFF. W tym roku też prawdopodobnie będą, podobno 22-24 październik w Warszawie ( nie jest to potwierdzone info ). Moglibyśmy się ustawić w parę osób z forum. Co Wy na to ?


RE: ON/OFF albo PGA - pomocy! - Driver - 24-08-2011 07:44

jak w Warszawie to ja bede napewno Big Grin


RE: ON/OFF albo PGA - pomocy! - Morfit - 24-08-2011 17:27

Taki wspólny wyjazd to też nie jest zły. Miło by było, gdybyśmy pojechali tam większą ilością osób. DDK, czy hala Expo XXI jest duża?


RE: ON/OFF albo PGA - pomocy! - DDK - 24-08-2011 17:36

Dosyć spora jest Wink Jeśli data się potwierdzi to ustawiamy się na targach Tongue


RE: ON/OFF albo PGA - pomocy! - Morfit - 24-08-2011 17:55

Ok Wink

Tylko no czytałem, że ma w tym roku nie być. Później przeczytałem, że ma być. I znowu, że nie. Jak się dzisiaj nie dowiem, to zatelefonuję jutro do organizatora poprzedniej edycji ON/OFF lub do EXPO XXI


RE: ON/OFF albo PGA - pomocy! - Qwik - 24-08-2011 18:21

Z tego co wiem nie ma już PGA bo zmieniło właśnie nazwę na ON/OFF.


RE: ON/OFF albo PGA - pomocy! - Razer - 24-08-2011 18:34

Qwik, dokładnie Tongue PGA w tamtym roku przerodziło się w ON/OFF.


RE: ON/OFF albo PGA - pomocy! - Morfit - 24-08-2011 18:47

Inaczej. Na kilku portalach napisane jest, że PGA będzie wznowione w tym roku, a nie wiem czy to prawda i chcę dowiedzieć się tego od Was.


RE: ON/OFF albo PGA - pomocy! - DDK - 24-08-2011 18:58

Ale PGA to poznań... To już trochę za daleko dla mnie Wink