Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]amazon - czy wogule zamowielm l;D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]amazon - czy wogule zamowielm l;D (/Temat-Rozwiazane-amazon-czy-wogule-zamowielm-l-D-4193)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]amazon - czy wogule zamowielm l;D - tracerxD - 30-03-2010 21:49

Elo właśnie dziś zamówiłem na tym ciężkim restocku amazon za 1000ptz. Pierwszy raz cokolwiek zamówiłem na lockerz <mam 20 fake> .Żadny email mi nie przyszedł . Czy banując mnie dostane jakąś wiadomość? . Kolejne moje pytanie to jak to jest z tym bonem , jeśli mnie nie zbanują to dostanę na mój adres jakiś bon ? . Z nerwów nie napisałem pełnego adresu to znaczy nr domu .Proszę o odpowiedź


RE: amazon - czy wogule zamowielm l;D - ledo - 30-03-2010 21:54

Jeśli mieszkasz na załóżmy Tracerowej 12, i nie dałeś tego 12, to będzie ci cieżko. Jeśli jakieś 1/6 to już łatwiej, bo komuś to podrzucą jbc. Najlepiej, kiedy dostaniesz powiadomienie i kod gdzie jest paczka, powiadom UPS że są wpisane błędne dane jbc.


RE: amazon - czy wogule zamowielm l;D - tracerxD - 30-03-2010 21:55

ale ten bonus to mi normalnie paczka przyjdzie czy jak . Sory że pytam ale nic nie kapuje . To jakaś karta przyjdzie Wink
Ale ten amazon przyjdzie jako karta i tam będzie na niej kod czy co . Sory że pytam ale nic nie kapuje


RE: amazon - czy wogule zamowielm l;D - ledo - 30-03-2010 21:57

a nie, nie nie :O pojeało mi się ^^ oni ci podają kod na maila ! czy jakoś tak, więc nie martw się, tylko ciesz Smile


RE: amazon - czy wogule zamowielm l;D - tracerxD - 30-03-2010 21:59

aha czyli oni mi dadzą kod na emaila i sobie zamowie ;D?


RE: amazon - czy wogule zamowielm l;D - szulakaluble - 30-03-2010 22:12

(30-03-2010 21:59)tracerxD napisał(a):  aha czyli oni mi dadzą kod na emaila i sobie zamowie ;D?

Sorry ale nie zawracaj sobie tym glowy bo na bank anuluja ci nagrode:>


RE: amazon - czy wogule zamowielm l;D - Marello - 31-03-2010 11:10

Po pierwsze nagroda do Ciebie nie dojdzie bo dostaniesz bana Smile Nie jestem pewien czy wyślą co Ciebie e-miala z poinformowaniem " U are banned" Wydaje mi się że nie Smile Jeśli jakimś cudem nie zauważyli by że masz 20 kont z jednego ip w co wątpię to i tak nagroda nie dojdzie bo podałeś zły adres. Smile


RE: amazon - czy wogule zamowielm l;D - Tech - 31-03-2010 11:57

Jeśli faktycznie wygrałeś tego bona to są 2 możliwości co się stanie:

1. Jakimś cudem lockerz przeoczy twoje fake konta i dostaniesz najpierw potwierdzenia zamówienia nagrody na meila, a potem w niedługim czasie przyślą ci bon (też na tego e-maila).

2. Zamiast potwierdzenia napiszą, że wykryli pewne nieprawidłowości w twoim koncie, a jak spytasz się o co chodzi to powiedzą, że masz fake meile, anulują ci nagrodę i nie oddadzą za nią PTZ.


RE: amazon - czy wogule zamowielm l;D - BartuS - 31-03-2010 12:06

ja jestem wyjątkiem Tongue


RE: amazon - czy wogule zamowielm l;D - tracerxD - 31-03-2010 14:48

aha ;D ale lepiej zeby mnie teraz abanowali i sobie od nowa nazbieram ptz
Czy stracę status Z-list ?;D
a czy strace status Z-list?;D