Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Pierwszy restock, pierwsza wygrana.... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Pierwszy restock, pierwsza wygrana.... (/Temat-Rozwiazane-Pierwszy-restock-pierwsza-wygrana-4192)



[Rozwiązane]Pierwszy restock, pierwsza wygrana.... - znikajacypunkt - 30-03-2010 21:44

Witam. Jest to mój pierwszy restock, udało mi się zgarnąć słuchawki bez autofila czy małpki na przeglądarce chrome. Przy wypełnianiu danych zapomniałem o wybraniu kraju: Polska, reszta była dobrze wypełniona. Moje pytanie jest takie, czy mimo błędu nagroda może mi przyjść? Jak długo się czeka na potwierdzającego maila z wygrana?

Ps. Punkty już mi zabrali.

Pozdrawiam


RE: Pierwszy restock, pierwsza wygrana.... - Tech - 30-03-2010 22:31

Hmm, jeśli ta nagroda była za 250PTZ to niestety muszę cię rozczarować bo to nie są słuchawki tylko same nakładki na nie. Co do kraju to upewnij się, że masz dobry w swoich ustawieniach i napisz do nich meila (jeśli nie znasz angielskiego zajrzyj do działu tłumaczenia). Powinni wysłać. Na potwierdzenie czeka się zazwyczaj tydzień, ale tym razem najwidoczniej był mniej nagród to może też wcześniej trochę wyślą.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Pierwszy restock, pierwsza wygrana.... - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.