Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Restock wg. Rafaela - czyli Ci co mi nie wierzyli - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Restock wg. Rafaela - czyli Ci co mi nie wierzyli (/Temat-Restock-wg-Rafaela-czyli-Ci-co-mi-nie-wierzyli-4187)

Strony: 1 2


Restock wg. Rafaela - czyli Ci co mi nie wierzyli - Rafael - 30-03-2010 20:46

Witam, pewnego dnia był to 28 marzec 2010 r., napisałem na forum że dostałem informację że restock odbędzie się 30 marca, czyli dzisiaj, ale nikt mi nie wierzył, może parę osób, jakiś idiot o loginie Boner buhaha, wyzwał mnie i się napinał przez klawiaturę, że macie mnie zbanować, bo kłamię, i co łyso wam teraz?, a w szczególności 14 latkowi o nicku Boner?.


RE: Restock wg. Rafaela - czyli Ci co mi nie wierzyli - ziomex983 - 30-03-2010 20:47

spoko wierze ci


RE: Restock wg. Rafaela - czyli Ci co mi nie wierzyli - Parada - 30-03-2010 20:48

Wiem, pamiętam cię, ale skąd niby twój kolega dowiedział się od kuzyna, że dzisiaj był restock ?


RE: Restock wg. Rafaela - czyli Ci co mi nie wierzyli - metonator_95 - 30-03-2010 20:50

Ja mu od dzisiaj bede wierzyc, jest to spoko koles


RE: Restock wg. Rafaela - czyli Ci co mi nie wierzyli - joke16 - 30-03-2010 20:53

Strzeliłeś że dzisiaj będzie i Ci się udało, a teraz się wychwalasz jaki to jesteś PRo.


RE: Restock wg. Rafaela - czyli Ci co mi nie wierzyli - Kilol - 30-03-2010 21:03

Niezłego masz farta.


RE: Restock wg. Rafaela - czyli Ci co mi nie wierzyli - Rafael - 30-03-2010 21:04

joke - ***********************8

Mam parę znajomych z USA, znałem tego ziomka z 3 lata i ma on kuzyna co pracuje w lockerzie i tyle...


RE: Restock wg. Rafaela - czyli Ci co mi nie wierzyli - dar_ole - 30-03-2010 21:05

ja tez mam kolege co ma kolege co zna typa co ma zmotac ,-) a i jezdze golfem II a czasami III


RE: Restock wg. Rafaela - czyli Ci co mi nie wierzyli - Tech - 30-03-2010 21:08

Lololo, padłem jak przeczytałem ten temat. Jakbyś go napisał przed restockiem to by było co innego, a tak to wiesz Wink


RE: Restock wg. Rafaela - czyli Ci co mi nie wierzyli - Lukasz142 - 30-03-2010 21:15

Ja tez mówiłem że będzie we wtorek, ale mówiło mi to tylko przeczucie.