Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy z kursami 9-20zł !! Blog z darmowymi typami !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Typy z kursami 9-20zł !! Blog z darmowymi typami !! (/Temat-Typy-z-kursami-9-20zl-Blog-z-darmowymi-typami-41868)

Strony: 1 2


Typy z kursami 9-20zł !! Blog z darmowymi typami !! - wesolutki - 22-08-2011 11:51

Sezon baseballowy się skończył. Temat do kosza.


RE: Typy z kursami 9-20zł !! Blog z darmowymi typami !! - Greed - 22-08-2011 12:03

Jest w necie zbyt wiele tego typu oszustów by pewnie ktoś Ci zaufał. Wiesz 50 zł to nie mało po za tym ten typ trzeba też za coś zagrać.

Mam nadzieje że wyrobisz sobie dobrą opinie Smile


Ps: Twój blog nabrałby wiarygodności gdybyś robił analizy a nie same typy.


RE: Typy z kursami 9-20zł !! Blog z darmowymi typami !! - wesolutki - 22-08-2011 12:25

(22-08-2011 12:03)Greed napisał(a):  Jest w necie zbyt wiele tego typu oszustów by pewnie ktoś Ci zaufał. Wiesz 50 zł to nie mało po za tym ten typ trzeba też za coś zagrać.

Mam nadzieje że wyrobisz sobie dobrą opinie Smile


Ps: Twój blog nabrałby wiarygodności gdybyś robił analizy a nie same typy.

Co do oszustów jestem znany na tym forum, wielu ludzi robiło ze mną intersy, ufało mi, płaciło itp. Jeszcze za czasów lockerz wielu powierzało mi w zaufaniu pieniądze więc opinię mam wyrobioną o to się nie martw napewno nie napisałem tego tematu żeby oszukać i się dorobićSmile

Co do bloga, są już ludzie którzy grają moimi typami, analizy to dla mnie problem bo musiałbym je pisać po polsku i angielsku a jest to zbędne. Jak typy wchodzą to nie ma sensu marnować czasu na rozpisywanie się dlaczego tak jest. Mam swoje metody i +++ jest najważniejszySmile


RE: Typy z kursami 9-20zł !! Blog z darmowymi typami !! - wesolutki - 22-08-2011 20:34

Dziś został trafiony typ z kursem 4zł! W ciągu 4 dni grając płaską stawką 100zł na mecz zarobilibyście 505zł na czysto! Zapraszam do grySmile


RE: Typy z kursami 9-20zł !! Blog z darmowymi typami !! - MareKSG - 09-09-2011 23:08

Patrząc na te typy na blogu to aż żal dupe ściska... Wysoka skuteczność Rolleyes Dać 50 zł za typ, za 300 zł postawić mecz i 350 zł w dupe. Nie wiem czy znajdziesz frajera na tym forum.


RE: Typy z kursami 9-20zł !! Blog z darmowymi typami !! - Greed - 09-09-2011 23:59

Matematycznie rzecz biorąc i opierając się na danych z twojego bloga twoja nieskuteczność wynosi 48%.


RE: Typy z kursami 9-20zł !! Blog z darmowymi typami !! - Tomek - 13-09-2011 06:03

Cytat:Hi, my name is Thomas, i`m from Poland and help you in make money! I`m betting 6 years and have more experience. All tips is FREE and mine! You don`t trust me? Look on blog every day and see for yourself!

Fast instruction:
1. I`m play every time this same rate (100 PLN) for one single tip.
2. I`m play only in Bet365 or Bet-At-Home.

LOOL! kto cie uczyl angielskiego? dobra, pozwól, że poprawie:
Cytat:Hi, my name is Thomas, I'm from Poland and I can help you make money! I'm betting 6 years and I have much experience. All tips are FREE and were written by me! You don't trust me?

Short instruction:
1. Every time I'm betting the same rate - 100 PLN (~31 USD).
2. I'm playing on Bet365 or Bet-At-Home.
licze ze pomoglem


RE: Typy z kursami 9-20zł !! Blog z darmowymi typami !! - wesolutki - 15-09-2011 11:56

(09-09-2011 23:08)MareKSG napisał(a):  Patrząc na te typy na blogu to aż żal dupe ściska... Wysoka skuteczność Rolleyes Dać 50 zł za typ, za 300 zł postawić mecz i 350 zł w dupe. Nie wiem czy znajdziesz frajera na tym forum.

Bardzo wielu, typy stały się płatne, podawane są w odpowiednim serwisie, zysk naprawdę spory a mecze z kursami ~11 wchodzą czego najlepszym przykładem jest ostatni screen w galerii. A tobie Maruś jak żal dupe ściska to idź fixy obstawiaj od kolegi i nie widzę potrzeby śmiecenia na forum i wylewania swoich żali;p

Nie o angielski tutaj chodzi a o typy i zarobekSmile

A co do skuteczności to nie tylko ona jest ważna, yield na poziomie ~10% jest dobry a przy większej ilości typów bardzo dobry. Ale jak nie ma się pojęcia o bukmacherce to się patrzy tylko na skuteczność.


RE: Typy z kursami 9-20zł !! Blog z darmowymi typami !! - Jeppers - 15-09-2011 23:19

Kupują Twoje typy, czy tego typka, od którego bierzesz ?


RE: Typy z kursami 9-20zł !! Blog z darmowymi typami !! - wesolutki - 17-09-2011 12:46

(15-09-2011 23:19)Jeppers napisał(a):  Kupują Twoje typy, czy tego typka, od którego bierzesz ?

Pół na pół, dziennie podaję średnio 2 typy z czego 1 mój, jeden typera spoza naszego kraju.

---Edit

Jeppers uważam, że jako jedyny na tym forum spośród reszty userów ogarniasz bukmacherkę więc powinieneś inaczej spojrzeć na te statystyki.

Skuteczność: 69,3%
Yield: 38,4%