Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aż 40gr za pobranie pliku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Aż 40gr za pobranie pliku (/Temat-Az-40gr-za-pobranie-pliku-41781)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Aż 40gr za pobranie pliku - cpr - 27-08-2011 18:38

-proszę o przeniesienie posta do kosza-


RE: Aż 40gr za pobranie pliku - pulpet112 - 27-08-2011 19:23

Oczywiscie ze nie mam szans cie przekonac chodzby dlatego ze dla ciebie liczy sie tylko twoje zdanie i nie jestes otwarty na zadne argumenty drugiej strony


RE: Aż 40gr za pobranie pliku - cpr - 27-08-2011 19:32

-proszę o przeniesienie posta do kosza-


RE: Aż 40gr za pobranie pliku - pulpet112 - 27-08-2011 19:43

Proszę? Ja?
Jeżeli ktos ma cos do powiedzenia to staram sie to przyjac do wiadomosci i nastepnie poprzec jesli to prawda lub obalic jesli to klamstwo. Jak mam zgodzic sie z kims kto klamie? Dlaczego mam przyjac strone kogos kto opiera swoje wypowiedzi na jakis regulaminkach a nawet nie chcialo mu sie zrobic oferty zeby poznac w sprawe w 100%?


RE: Aż 40gr za pobranie pliku - goblin21 - 27-08-2011 20:05

Dobra Koniec gadania o bzdurach. Temat miał służyć pobieraniu pliku i dziękowaniu za przelew pieniędzy, a nie kłótniom co jest darmowe a co nie.

pulpet112 Jeśli zależy Tobie na tym by ludzie pobrali ten plik za który będziesz miał kasę, to udostępnij wszystkim ten swój super poradnik dzięki któremu osoba robiąca ofertę nie zapłaci złamanego grosza.

Ludzie dowiedzą się jak zrobić to nie płacąc grosza, to będziesz miał pobrania[$]

Nie wysyłaj mi tego poradnika na PM gdyż wtedy i tak go udostępnię. Daj do niego dostęp wszystkim, zamiast mętnie zapewniać że za darmo da się to zrobić.


RE: Aż 40gr za pobranie pliku - pulpet112 - 27-08-2011 20:18

Nie udostepniam poradnika poniewaz nie widze takiej potrzeby. Jezeli ktos jest zainteresowany sciaganiem to pisze do mnie, wtedy go pytam czy juz kiedys sciagal, ma doswiadczenie i jezeli odpowiada ze nie to daje mu poradnik i tyle.
Jezeli ktos jest sklonny uwierzyc w tak kiepskie argumentacje niektorych osob tutaj to poradnik wcale go nie przekona. Jezeli ktos jest zainteresowany to poradnik jemu konkretnie wysylam i nie widze w tym zadnego utrudnienia, ktore ewentualnie moglbym zlikwidowac udostepniajac ten poradnik tutaj.


RE: Aż 40gr za pobranie pliku - goblin21 - 27-08-2011 20:25

Dobrze Więc poproszę ten poradnik Mam na koncie 30 groszy więc przetestuję te twoje sposoby


RE: Aż 40gr za pobranie pliku - pulpet112 - 27-08-2011 21:19

I to mi sie podoba! Rezygnacja z niepotwierdzonego info i proba przetestowania o co ciagle walcze.

PW poszlo.


RE: Aż 40gr za pobranie pliku - pulpet112 - 05-04-2012 22:27

Ponawiam ofertę!!!!!

Zapraszam!!!


RE: Aż 40gr za pobranie pliku - szpilmen - 06-04-2012 11:57

Widzę że działalność wznowiona, cieszę się.

Czytałem cały ten temat, nic mnie nie irytowało tak jak usunięcie swoich postów przez użytkownika cpr, sądząc że zmodyfikował posty z prośbą o usunięcie ich widać że poradnik jednak działał a jemu zrobiło się głupio.

Cóż życzę wysokich zarobków.

Podeślij nowy poradnik na PW, zobaczę, napiszę recenzję i ściągnę Ci plik (tylko nie duży, daj jakiś .txt)