Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyBB Mobile - Wyraźne PW dla "komórkowców" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: MyBB Mobile - Wyraźne PW dla "komórkowców" (/Temat-MyBB-Mobile-Wyrazne-PW-dla-komorkowcow-41776)



MyBB Mobile - Wyraźne PW dla "komórkowców" - Admin - 20-08-2011 16:48

W końcu udało mi się spełnić Waszą prośbę, Prywatne Wiadomości są widoczne w mobilnej wersji zarabiam.com, a na zwykłej działa Ajax. Niby taka błachostka a chyba z 7 razy byłem zmuszony reinstalować mobilną wersję by działała tak jak chcę. Przy okazji w pełni spolszczyłem wersje dla telefonów komórkowych. Teraz nie będzie wymówek że PW nie dochodzi Tongue


RE: MyBB Mobile - Wyraźne PW dla "komórkowców" - Coristo - 20-08-2011 17:12

Zdjęcia z mojego DHD:

[Obrazek: screenshot5mo.png]

[Obrazek: screenshot4rj.png]

[Obrazek: screenshot3yb.png]


RE: MyBB Mobile - Wyraźne PW dla "komórkowców" - Pati - 20-08-2011 18:17

Dzięki za wysiłek Banan Wink


RE: MyBB Mobile - Wyraźne PW dla "komórkowców" - sl0910 - 21-08-2011 10:46

Super Big Grin

Wchodzenie specjalnie do PW i sprawdzanie to jednak zawsze więcej straconej kasy z abonamentu, no i oczy trzeba dłużej męczyć światłem w nocy. Tongue