Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Potrzebna wasza pomoc! Pilna pomoc! :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Reputy (/Forum-Refback-za-Reputy-128)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-318)
+---- Wątek: [Nieaktualne]Potrzebna wasza pomoc! Pilna pomoc! :) (/Temat-Nieaktualne-Potrzebna-wasza-pomoc-Pilna-pomoc-41689)



[Nieaktualne]Potrzebna wasza pomoc! Pilna pomoc! :) - kamilkiri - 19-08-2011 13:27

PROSZĘ, PRZECZYTAJ CHOĆ TROCHĘ TEKSTU! Smile

Witam, jeszcze do niedawna na stronie PEPSI była możliwość że za kody spod nakrętek możnabyło dostać doładowanie do wszystkich sieci.

Teraz doładowania wykorzystali, a dodali system licytacji kodów.
Są licytacje XBOXA co 2 dni i postanowiłem sobie że wygram jednego z tych XBOXÓW! Smile

Zacząłem kupować kody na allegro (już nie ma), zbierać kody od znajomych, mama też z pracy przynosi bo pracuje w sklepie no i w taki sposób uzbierałem prawie 500 kodów (na tą chwilę 489).

Postanowiłem że wstanę sobię dzisiaj przed 12 i zobaczę po ile chodzą te xboxy i się okazało że dzisiaj poszedł za blisko 1400 punktów czyli jak widać nie mam szans bez jakiejkolwiek pomocy...

XBOXA nie potrzebuję dla siebie bo mnie nie rajcują gry, ale chciałbym go po wygranej sprzedać bo nadchodzi rok szkolny i w pizdu wydatków będzie, a jeszcze pokój remontuje...no ale to nie ważne, nie będę pisał o osobistych sprawach...
Po prostu kasa potrzebna, jak każdemu.

I do was mam wielką, ale to na prawdę wielką prośbę!

Na pewno pijecie PEPSI, a zakrętki prawdopodobnie wyrzucacie, jeżeli chcielibyście bezinteresownie mi pomóc to proszę wziąć takową nakrętkę i wysłać kod spod niej do mnie...na PW bądź GG: 22287632

Jedyne co mogę oferować to plusy na tym forum, lub za jakąś większą ilość kodów mogę się zarejestrować gdzie tam chcecie.

Po prostu tak się nakręciłem na to że nie do wiary...na pewno wiecie jak jest jak się na coś nakręcisz, a potem się okazuje że gówno z tego. Wink

A więc jak się komuś to chciało przeczytać i ktoś chciałby mieć dobry uczynek na sumieniu to byłbym wdzięczny za wszelkie kodziki!

Dzięki wielkie i mam nadzieję że uda mi się wygrać...

Promocja trwa do końca wakacji, a żółte nakrętki z kodami znajdują się na PEPSI 0,5l i 1litr.

Dzięki wielkie z góry wszystkim pomocnikom! Big Grin


RE: Potrzebna wasza pomoc! Pilna pomoc! :) - Killer - 19-08-2011 13:53

nie ten dział kolego, przenoszę do odpowiedniego.


[Nieaktualne]Potrzebna wasza pomoc! Pilna pomoc! :) - Killer - 24-07-2012 12:01

Moderator uznał temat za nieaktualny i przenosi go do Archiwum.