Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Propozycja] Zmiana serwera Surf - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Counter-Strike (/Forum-Counter-Strike-40)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-102)
+---- Wątek: [Propozycja] Zmiana serwera Surf (/Temat-Propozycja-Zmiana-serwera-Surf-41677)

Strony: 1 2


[Propozycja] Zmiana serwera Surf - Avaso - 19-08-2011 09:21

Siemka!
Mam propozycję dotycząca obecnego serwera Surf. Moim zdaniem, samo surfowanie w końcu stanie się dosyć nudne, dlatego wychodzę z inicjatywą wprowadzenia pluginu BF2. Istnieje pare serwerów takich, lecz ogólnie ciężko jest znaleźć, a zdobywanie odznak, rang, pnięcie się w TOP15 jest na pewno wiele bardziej interesujące od samego surfowania. Osobiście gram na takim serwerze już od kilku miesięcy i nadal mi się nie znudził. Proszę o rozpatrzenie mojej propozycji.


Pozdrawiam,
Avaso



RE: [Propozycja] Zmiana serwera Surf - Mariolars - 19-08-2011 18:02

Według mnie serwer surf bardziej przyciąga ludzi ,więc na razie zostawie go takim jaki jest. Oczywiście nie mówię NIE. Jeśli zauważę ,że lepiej będzie zrobić BF2 na pewno tak zrobię. Niedalekim czasie dodam rangi BF2 do Surf'a.


RE: [Propozycja] Zmiana serwera Surf - mareczek - 24-08-2011 12:11

Grywam w cs'a dość często i moim zdaniem również ciekawszy jest BF2 aczkolwiek dla wielu ludzi bardziej się podoba Surf więc to zależy od gustu, ale byłbym za BF2 ;P


RE: [Propozycja] Zmiana serwera Surf - qwertu - 28-08-2011 13:43

Są dostępny 2 serwery. Osobiście proponowałbym ten 11 slotowy zrobić jako Surf a ten 16 slotowy jako BF2/FFA/TP. Wgrać odpowiednie pluginy i trochę rozreklamować.
Ewentualnie ten 11 slotowym dać do grania mixów/ gatherów. Gra na 10 osobowym serwerze FFA nikogo nie przyciągnie więc innej wizji dla niego raczej nie ma.


RE: [Propozycja] Zmiana serwera Surf - edited - 28-08-2011 23:26

Ja jestem za BF2 ;] mógłbym nawet udostępnić z 48 odznakami ;]


RE: [Propozycja] Zmiana serwera Surf - Mariolars - 29-08-2011 03:44

Tak jak napisałem wcześniej serwer 16 slotowy nie zostanie przerobiony na Bf2. Jedynie serwer 11 slotowy można wziąć pod uwagę ,aby zmienić go na innego typu.(Tutaj Wam daje do wyboru.Dajcie jakieś propozycje)


RE: [Propozycja] Zmiana serwera Surf - Coristo - 29-08-2011 05:23

BaseBuilder! Jerk


RE: [Propozycja] Zmiana serwera Surf - Kuboss6 - 01-09-2011 11:01

Ja bym ten 11 slotowy dał na TP lub FFA


RE: [Propozycja] Zmiana serwera Surf - Mr.Hardy - 01-09-2011 11:40

Ja proponuje FFA+BF2


RE: [Propozycja] Zmiana serwera Surf - Mariolars - 01-09-2011 13:19

Hardy jest za mało slotów na ffa+bf2