Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reaktywacja serwera Counter Strike | Wielki Powrót - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Counter-Strike (/Forum-Counter-Strike-40)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-102)
+---- Wątek: Reaktywacja serwera Counter Strike | Wielki Powrót (/Temat-Reaktywacja-serwera-Counter-Strike-Wielki-Powrot-41667)



Reaktywacja serwera Counter Strike | Wielki Powrót - Mariolars - 18-08-2011 23:34

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQ621MdJhDD7QRW93j7lPd...43dHSm-QBy]

Cześć. hej
Jak mogliście zauważyć w sitebarze Zarabiam.com jest Gametracker dwóch serwerów Counter Strike.
Jeden jest 16 slotowy , Only Surf Ski 2.
Drugi to 11 slotowy , Team Play [Mogę go zmienić na FFA].
Wszystkie są Steam/Non Steam.

Serwery te potrzebują oczywiście doskonałych adminów oraz reklamy.
Dlatego zostanie wznowiona rekrutacja na adminów, którzy pomogą mi reklamować serwery.



RE: Reaktywacja serwera Counter Strike | Wielki Powrót - Pati - 19-08-2011 09:40

Zgłaszam się na pomoc Wink
Jak by coś to mój steam: najarana134


RE: Reaktywacja serwera Counter Strike | Wielki Powrót - Scoobyx - 19-08-2011 10:14

Szkoda, że 1.6 Sad


RE: Reaktywacja serwera Counter Strike | Wielki Powrót - bider - 19-08-2011 10:27

Nom szkoda Sad


RE: Reaktywacja serwera Counter Strike | Wielki Powrót - Satan - 19-08-2011 11:36

A dla mnie to obojętne Tongue Mimo to wolę CS 1.6 <3 Bliższy memu sercu mimo posiadania Sourca Tongue No ale CSS ma imo lepsze surfy ;p


RE: Reaktywacja serwera Counter Strike | Wielki Powrót - Admin - 19-08-2011 11:57

@up

CSS? Kaskadowe arkusze stylów ?Tongue


dobra, wiem to było słabe


RE: Reaktywacja serwera Counter Strike | Wielki Powrót - Marello - 25-08-2011 23:22

Hehe widzę że twardy powrót, pamiętam jak dawniej po 16 osób na serwie z rangami BF2 ale skończyła się kasa i serwer padł ;/ jak coś trzeba to piszcie jeszcze nie wyszedłem z wprawy.

P.S Banan mówi Ci coś fy pool day Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin