Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sorry, you're not in this redemption. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Sorry, you're not in this redemption. (/Temat-Sorry-you-re-not-in-this-redemption-4165)

Strony: 1 2


Sorry, you're not in this redemption. - ziomex983 - 30-03-2010 19:55

Siema tak mi restock przeleciał Sorry, you're not in this redemption.

Przepraszamy, nie masz w tym wykupu.


mam pytanie ilu osobą się takie coś przytrafiło i jaka może być przyczyna bo inne konta mi wchodziły


RE: Sorry, you're not in this redemption. - mar97 - 30-03-2010 20:18

Mi też się to zdarzyło.


RE: Sorry, you're not in this redemption. - ziomex983 - 30-03-2010 20:18

ciekawe czemu a ipoda miałem już w kieszeni


RE: Sorry, you're not in this redemption. - boVod - 30-03-2010 20:31

Spróbujcie przy wejściu wpisać email z małych liter. Wink


RE: Sorry, you're not in this redemption. - ziomex983 - 30-03-2010 20:32

taa próbowałem


RE: Sorry, you're not in this redemption. - chris.10 - 30-03-2010 20:36

To samo... widać uznali, że jesteśmy ze Stanów :/


RE: Sorry, you're not in this redemption. - rafti - 31-03-2010 05:47

Zastanawiam sie czy nie napisac im pytania w zwiazku z tym logowaniem, rowniez mialem taka sytuacje. Prawda jest taka ze na psp na ktore mialem chetke szans nie bylo ale nawet nie mialem mozliwosci wziac cokolwiek innego... Moze juz ktos napisal do nich w tej sprawie? Czym to bylo spowodowane?


RE: Sorry, you're not in this redemption. - Zythus - 31-03-2010 06:09

Mi wszystko działało ładnie, logowanie greasemonkeya, tylko, że grałem w CS'a - zanim się zminimalizował minuta w plecy [mój komp - szajs :F]. A przy wypełnieniu danych nie zadziałała małpka i z pamięci trzeba było wpisywać, więc po ptakach Big Grin. Ale dobrze było Big Grin


RE: Sorry, you're not in this redemption. - Adik1818 - 31-03-2010 14:40

miałem dokładnie taką samą sytuacje. Greasmonkey uzupełnił mi dane a tak taki komunikat, to go wyłączyłem i autofilem, który uzupełnił mi email a hasło ręcznie wpisałem. Nic to nie dało. Wpisywałem również ręcznie małymi, dużymi literami i na wszelkie inne sposoby, czyściłem cookiec, wbiłem nawet przez internet explorer i NIC. Pomyślałem, że spróbuję wejść na moje drugie konto, które rzekomo należy do mamy i co?? i udało się wszedłem ale że miałem ok 380ptz to nawet na gre mi nie starczyło. Po wylogowaniu wszedłem na konto brata i bez problemu, więc dlaczego nie mogłem skorzystać z mojego głównego konta na którym mam 1100PTZ i polowałem na wii?? Nie żebym się chwalił, ale miałem duże szanse, gdyż na restock trafiłem ok. 4-5 sekund przed ekipą z TS-a a oni dość szybko trafiają na restock. Jedyne co mogę podejrzewać to taki jakby ban na restock, bo wysłałem do katy meila, że używałem proxy i jeśli ktoś miał podobny problem to niech napiszę czy też się przyznał do proxy(przypominam, że to tylko moje przypuszczenia!!). Zaznaczam, że nie mam żadnych fake kont i na restock próbowałem wejść z włączonym dns, potem wyłączonym, a na końcu nawet przez proxy i tak to nic nie pomogło.


RE: Sorry, you're not in this redemption. - Maxis124 - 31-03-2010 17:27

Miałem to samo. Godzinę później spróbowałem zalogować się z małych liter i udało sięBig Grin