Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal -> BANK,AlertPay.Moneybookers, inne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: PayPal -> BANK,AlertPay.Moneybookers, inne (/Temat-PayPal-BANK-AlertPay-Moneybookers-inne-41641)



PayPal -> BANK,AlertPay.Moneybookers, inne - Michał Rozkosz - 18-08-2011 11:42

Witam


Ofertą jest wymiana pieniędzy z PayPal na Twoje Konto Bankowe Lub tez inny hosting typu Moneybookers



Wymieniam € oraz $ po cenie kantorowej


Ty wysyłasz mi Pieniądze na PayPal

Ja tobie na każdy bank w POLSCE w 5minut ( BLUECASH ) oraz na hostingi typu AlertPay oraz inne

Wymieniam Dolary na PLN bez zarobku!


Zapraszam podajcie w temacie swoje GG odezwe sie


RE: PayPal -> BANK,AlertPay.Moneybookers, inne - Travel Mate - 19-08-2011 09:59

Witam


Forum jak dotąd słuzylo mi tylko jako informator, więc na prośbę wystawiam MEGA POZYTYW!


Pieniążki wysłałem wczoraj okołlo 90 $ i miałem potem dobra sumke na Bankowym


Znam tego pana od 4 miesięcy i zawsze interesy z nim to przyjemnosc,

Pozdro


RE: PayPal -> BANK,AlertPay.Moneybookers, inne - Egon - 19-08-2011 11:14

złodziej! oszukał mnie na 15$!


RE: PayPal -> BANK,AlertPay.Moneybookers, inne - LessiPL - 19-08-2011 11:54

nie badź niepoważny egon chyba nie wyslaleś kasy pierwszy jakiemuś neosowi z 1 postem ? Który chwali sam siebie na multikoncie również z 1 postem lol


PayPal -> BANK,AlertPay.Moneybookers, inne - Coristo - 21-06-2013 06:51

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.