Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wrażenia po Marcowym Restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wrażenia po Marcowym Restocku (/Temat-Wrazenia-po-Marcowym-Restocku-4159)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - Rizi - 31-03-2010 10:58

Ja zdązyłęm ale nie było nic wartościowego po 3 min chociaż jak się wbiłem to mogłem zamówić i-poda nano lub przelewik 50 $ lub 25$ ehh ale małpka nie zadziała trudno.Na te rzeczy brakowało PTZ obawiam się że było mało nagród w sztukach bo widzę,że z tego forum ani PSP ani WII dotej pory chyba nikomu się nie udało


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - KristopheR - 31-03-2010 14:20

mam pytanie jesli zamowilem sluchawki czerwone za 250 ptz i nie wyswietlil mi sie ekran zamówienia taki jak wam i nie odjęlo mi ptz to znaczy ze zamowienie nie zostanie zrealizowane?? I czy za te sluchawki bedzie jakieś clo??


Ponawiam !


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - rj7rad - 31-03-2010 14:22

(31-03-2010 14:20)KristopheR12 napisał(a):  mam pytanie jesli zamowilem sluchawki czerwone za 250 ptz i nie wyswietlil mi sie ekran zamówienia taki jak wam i nie odjęlo mi ptz to znaczy ze zamowienie nie zostanie zrealizowane?? I czy za te sluchawki bedzie jakieś clo??


Ponawiam !

Zamówienie zostało przyjęte skoro odjęło Ci ptz. Niestety muszę Cię rozczarować. To nie są słuchawki tylko jakieś nakładki na nie Smile
Też to zamówiłem i klops .. :/

Cła oczywiście nie ma Tongue


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - KristopheR - 31-03-2010 14:24

Ja zamówiłem ale nie wyskoczył mi ekran zamówienia i punktów też mi nie odjęło.
Więc nie wiem xd
Da się jakoś sprawdzić czy coś się zamówiło xd?



RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - pieczyk111 - 31-03-2010 15:25

Jesli punktów nie odjeło to nic nie wygrałeś Tongue


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - szulakaluble - 31-03-2010 15:27

Jesli udało ci sie to dostaniesz maila no i najważniejsze to odejmą ci punkty, co przeważnie dzieje sie zaraz po zamówieniu...


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - magik1907 - 31-03-2010 15:29

Mam takie wrażenie z restocku że wszystkim się wyświetlił tylko nie mi -.-
Musiałem wejść przez google chrome ale oczywiście było już za późno, żal z tą Mozillą


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - tv-story - 31-03-2010 15:40

Ktoś używał Roboforma? Działał?


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - luki368 - 31-03-2010 15:49

@ magik1907
Wystarczyło użyć zamiast samego f5, czasem F5 + Ctrl .

Pomaga, bo podobną sytuację miałem w styczniu na restocku...