Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wrażenia po Marcowym Restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wrażenia po Marcowym Restocku (/Temat-Wrazenia-po-Marcowym-Restocku-4159)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - Mythus - 30-03-2010 21:20

A mi nie działa ptzplace i lockerz.com ;/ A jak próbuje przez proxy to działa ;/ Jak sądzicie to ban?


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - Lukasz142 - 30-03-2010 21:21

Ten restock to jedna wielka lipa.Udało mi się szybko dostać jak wszedłem nie było tylko psp i wii.No to sobie pomyślałem żeby kupić sobie jakąś gre. Wybrałem gre autofill nie działał no to wpisałem ręcznie kliknąłem reedem ale przeniosło mnie z powrotem do wybierania nagród potem zrobiłem to samo z inną grą i efekt ten sam.
Szkoda gadać czekam na sklep, ale cos mi się zdaje, że te ceny w sklepie to bedą kosmiczne *16.


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - tv-story - 30-03-2010 21:23

Jeśli razy 16 to PSP 3200, nie jest tak źle Smile


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - piekar - 30-03-2010 21:35

e tam ten restock to tyle że Oooo CHUJ i juz 450pkz gre na xbox se zamoówic chcialem gta4 zajebista a tu co o 20: 13 juz zostaly tyko przelewy i laptoy zal


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - frycu - 30-03-2010 21:43

a ja tam w czasie restocku piłem piwko w doborowym towrzystwie przyjaciół Smile a z chaty na browara wyszedłem o 20.02 czyli 4 minuty przed restockiem Big Grin
ale w oczekiwaniu na restock tylko 1 wieczór byłem nolifem więc się cieszę Smile


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - lysy88 - 30-03-2010 21:56

frycu szacun dla Ciebie zrobiłem prawie to samo ;] bronka nigdy nie odmówie jak chłopaki pod dom mi go chłodnego przynieśli... mówiłem, że małe szanse będą dzieci drogie, a wy mnie zbluzgaliście ;] przynajmniej się nie stresowałem przy kompie i nie czekałem aż jakiś wafel krzyknie do mikrofonu "restock" tylko pełen relaksik ;]

ptz do października mam nadzieje jakoś się inaczej wykorzysta niż na te zidiociałe do reszty restocki


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - Zythus - 31-03-2010 06:16

Nikt nie dostał bana, jak nie mogliście się zalogować, to najprawdopodobniej wina lockerz. Mi wszystko weszło Smile
Szkoda tylko, że wszystko powyżej 60 ptz i poniżej 4 tysięcy tak szybko poszło [tylko psp assasins creed stało z 5 minut]


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - picio - 31-03-2010 06:19

SAMO TO NAWĘD NIE WIEDZ ALEM ŻE BĘDZIE RESCOCK I GTA 4 PRZEPADŁO :@:@:@:@:@:@:@


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - Przemcioslaw - 31-03-2010 07:08

ehhh...niech dadzą ten sklepik 24/7 bo się można pociachać z tymi retockami.


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - Rambot1c - 31-03-2010 10:44

Lipa, nie zdarzylem na restock, teraz czekam na sklepik Wink
Ciekawe jak bardzo bedzie mozna zjechac z ceny poprzez ptz.