Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wrażenia po Marcowym Restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wrażenia po Marcowym Restocku (/Temat-Wrazenia-po-Marcowym-Restocku-4159)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - rafti - 30-03-2010 20:21

(30-03-2010 20:18)mefisto04 napisał(a):  Rafti. Może jakieś dane dotyczące państwa nie były wypełnione. Mozliwe też że masz ustawione proxy z USA.

dane mam ok POLAND, brak proxy i nawet dns wylaczylem i wlaczylem zeby sprawdzic to samo. Na innym kompie tak jak pisze jedno konto poszlo a moje nie. Na moim ta sama sytuacja moje nie idzie inne konto zalogowalo. Moze to byc jakis BAN?


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - mefisto04 - 30-03-2010 20:26

Ban to raczej nie jak możesz wbić na lockerz.com (nie na ptzplace). To już jest taki strzał ale może to wina ISP.


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - rafti - 30-03-2010 20:28

ISP odpada bo na drugim koncie sie zalogowalo wiec klops


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - brysiu12 - 30-03-2010 20:38

Ehhh w sumie to hujnia lekka Tongue czekałem od wczoraj calymi dniami;/ i o 20 akurat musialem wyjsc po zakupy.... wszystko poszlo w tym czasie a akurat mialem na shuffle ale przynajmniej kupilem se kubek bez autofila bo sie zjebal


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - jolkah - 30-03-2010 20:41

świetnie. głupi autobus którym wracam do domu raczył się zepsuć w szczerym polu i dojechałam 40 minut za późno... a gdyby ni to zdążyłabym na restocka Sad
Zgarnelam tylko tapetke, bo jakąś trzeba mieć [swoją droga koszulka z zeszłego restocka mi doszła, fajna jest Wink]


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - Roster - 30-03-2010 20:45

Ja takze nie moglem sie zalogowac ZALIX!!!!! powie mi ktos co mam zrobic ??? to moze byc przez to ze wpisywalem jakies kody zeby moc ogladac filmiki ? :/
Glupie Lockerz OMG mam 1400 PTZ codziennie zbieram i jak juz jest restock to sie zalogowac nie moge !! nigdy nic nie kupie !! Sad


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - El Loco - 30-03-2010 20:47

zdecydowanie w kulki polecieli bo nagrod bylo o wieeeeeeele za malo...


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - Shooters123 - 30-03-2010 20:49

Wspomnienia bezcenne Big Grin
Wjazd od matki za potłuczony talerz oraz darcie mordy, że nic nie upolowałem + poparzona ręka i guz Wink


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - szulakaluble - 30-03-2010 20:53

a ja sobie siedzę odświeżam ptzplace i patrze ze śmiga bardzo szybko i bez lagów wiec sobie myślę ze dziś nie będzie... I tak sobie siedzę i czytam SB na forum i nagle ktoś napisał ze zmieniło się redeen to f5 i jazda zalogowałem sie momentalnie, wszystko śmigało jak talala. Chciałem brać PSP i wchodzę a tam wszystko redeen now tylko PSP za 800 i wii wykupione...:/ chyba po 3 szt tego dali wiec nic nie brałem bo nie będę na byle co pkt wydawałTongue
W porównaniu z lutowym wykupem to tu wszystko chodziło świetnie:> Moglem jeszcze zegarek zgarnąć ale jednak zdecydowałem się odpuścić i czekam na ten sklepTongue


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - Roster - 30-03-2010 20:57

Ja bym bral ipoddaaaa skopales .. . Big Grin ja chyba nigdy nic nie bede mogl kupic Sad