Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wrażenia po Marcowym Restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wrażenia po Marcowym Restocku (/Temat-Wrazenia-po-Marcowym-Restocku-4159)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - agrowczasy - 30-03-2010 19:51

mam pytanie jesli zamowilem sluchawki czerwone za 250 ptz i nie wyswietlil mi sie ekran zamówienia taki jak wam i nie odjęlo mi ptz to znaczy ze zamowienie nie zostanie zrealizowane?? I czy za te sluchawki bedzie jakieś clo??


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - pespe - 30-03-2010 19:51

aaaa lockerz se w kulki leci ;/


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - ziomex983 - 30-03-2010 19:53

(30-03-2010 19:51)pespe napisał(a):  aaaa lockerz se w kulki leci ;/

no a mojego konta nie chciało lognąć fajnie nawet kompa resetłem ale itak dupa


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - Gumowy - 30-03-2010 20:00

Czekałem: 10 godzin w sobote, 8 godzin w niedziele, 6 godzin w poniedziałek i dzisiaj 3 godziny a 5 minut przed restockiem zszedłem z kompa i poszedłem coś zjeść.


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - rafti - 30-03-2010 20:13

brak mozliwosci logowania mialem
Sorry, you're not in this redemption.
ktos cos wie czym to moze byc spowodowane?


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - nEq! - 30-03-2010 20:17

Ja tylko Tapetke xDDD hahaha padam


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - chris.10 - 30-03-2010 20:17

Miałem to samo :/ ptz zostają na sklepik


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - 2bialy2 - 30-03-2010 20:18

chyba nie masz wybranego kraju


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - mefisto04 - 30-03-2010 20:18

Rafti. Może jakieś dane dotyczące państwa nie były wypełnione. Mozliwe też że masz ustawione proxy z USA.
Ja mogłem nawet teraz wbić.

Ja już się nie brałem za tego restocka i nie wyszło mi to na złe. Prawdopodobnie będzie kwietniowy restock, więc nie martwcie się. Wcześniej gadaliście na USA że wszystko ustawione i że wszystko zbierają na falach, ale z tych postów wynika, że to jednak nie winna USA że braknie szybko nagród. Takie są moję przemyślenia na ten temat.

Btw. Gdzieś był poruszony teamt 30000 ptz za paypal. Ten typ dziennie musiał zbierać jakieś 83 ptz dziennie o.0 i to przez calusieńki rok ^.-


RE: Wrażenia po Marcowym Restocku - davidson - 30-03-2010 20:20

Dziś cały dzień czatowałem na restock. Schodzę z kompa bo kumpel do mnie przyszedł. Wracam i co widzę ? Restock. Wchodzę myślę że chociaż na koszulkę jakąś się załapię a tu gówno.