Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]CASH4REFS : Wypłata już od 1$ !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [Nieaktualne]CASH4REFS : Wypłata już od 1$ !! (/Temat-Nieaktualne-CASH4REFS-Wyplata-juz-od-1-41572)



[Nieaktualne]CASH4REFS : Wypłata już od 1$ !! - ComboX - 16-08-2011 22:31

Zastanawiasz się jak dorobić sobie kilka zł ?, klikasz w buxach ale nie dochodzisz do wypłaty bo buxy się scamia……
Zapomnij o tym!! Jest rozwiązanie jak rozwiązać twoje problemy!!!
CASH4REFS.CO.CC – oto rozwiązanie twoich problemów…..
Zarabiał będziesz tyle co w buxie a nawet i więcej ( bo dla aktywnych użytkowników administrator daje nagrody sięgające nawet i 0,25$ ) i nie są to żarty ta strona ma całkiem inna politykę jak wszystkie inne PTC,GPTC,BUX itd. Itd.)
Exclamation:exclamation:WYPŁATA JUŻ OD 1$ ExclamationExclamation
Czysty link : http://CASH4REFS.CO.CC
Reflink : http://cash4refs.co.cc/register.php?r=ziomeczek1

Z góry dzięki za rejestrację z refa Wink



RE: CASH4REFS : Wypłata już od 1$ !! - matiosn - 17-08-2011 07:46

Bardzo dobra oferta z tymi poniżej wadami
Ta jasne i co nawet tobie zdarzają się scamy a jak taki się zdarzy to już refbacku nie dostanie taki twój ref
2 sprawa ten script to YourOwnBux4.0 w panelu admina wszystkie hasła jest widać tak że bez problemu możesz się włamać do pp jak ktoś takie samo hasło poda


RE: CASH4REFS : Wypłata już od 1$ !! - pavixion - 17-08-2011 08:29

tak się składa ,ze jestem adminem tego serwisu,żaden z moich aktywnych klikający nie czuje się oszukany wręcz przeciwnie , przemawiają za tym udokumentowane wpisy.Z każdym utrzymuje kontakt i pomagam w ważnych czasem trudnych sprawach ( jesteśmy jak rodzina)

Kolega promujący ma u mnie plusik no zobaczymy jak będzie jego promocja szła dalej pomyślimy o dodatkowych finansach.

Aaaa i nie została powiedziana ważna rzecz nawet jeśli bux zostaje scamem to dostajecie pieniądze ( mniejsze ale zawsze coś).

Jeśli macie jakieś pytanie pytajcie an wszystkie z chęcią odpowiem....

co do haseł to prawda, niestety ten skrypt nie posiada kodowania , ale jeśli tylko uzbieram trochę pieniążków ,zamierzam to zmienić....

proszę mi wieżyc lub nie ale staram się najlepiej jak potrafię....


edit: tak przy okazji podstawowa zasada mówi aby nie używać tych samych haseł wszędzie....


RE: CASH4REFS : Wypłata już od 1$ !! - Greed - 17-08-2011 08:44

Dobrze mówi polać mu Smile

Jestem na tym serwisie i nie narzekam Smile


RE: CASH4REFS : Wypłata już od 1$ !! - pavixion - 17-08-2011 08:50

oooooo Gredzik ;-)Smile hehehe nawet nie wiedziałem , ze masz tu konto,
poza tym sam wiesz jak aktywność na gradzam do wypłatki pomogę i takie tam co Tongue?

A ,ze buxy sie scamia to nie moja wina sam szukam refbacków by móc wam płacić zarobić narzazie nic nie zarobiłem bo najpierw trzeba wypracować sobie markę..
Na pewno jeśli będzie kilku klikających to i poziom wypłat się zwiększy rozwijanie serwisu również , no i wejdą nagrody rzeczowe i takie tam ale mówię zawsze i każdemu potrzeba ludzi, mam plan jak pomóc wszystkim i sam trochę zarobić ale ludzi ludzi i jeszcze raz ludzi im więcej ich będzie tym szybciej i więcej będzie zadowolonych trzy ;-)

Satysfakcja gwarantowana , ale polecam najpierw się skontaktować jeśli masz jakeis pytania czy coś odpowiem na wszystko i wytłumaczę...


RE: CASH4REFS : Wypłata już od 1$ !! - MeTonaTOR - 17-08-2011 09:04

Fajny buxik, tylko sa 2 problemy:

1. Darmowa domena.
2. Google nie indexuje juz domen co.cc z powodow chyba jakiegos uzywania domen pod pishing danych


RE: CASH4REFS : Wypłata już od 1$ !! - pavixion - 17-08-2011 16:56

Na razie darmowy chociaż myślę ,ze to w niczym nie przeszkadza ;-)
Serwer porządny nie boo.pl bo do tej pory było ile jestem w stanie zmieniać tyle zmieniam na ile pozwalają mi fundusze..


RE: CASH4REFS : Wypłata już od 1$ !! - MeTonaTOR - 19-08-2011 11:35

nie wiem jak wy, ja jestem zadowolony ze strony z refbackami, admin przyjemny, kontakt szybki przez GG, nowe oferty wysylane co chwile na strone lub GG... coz powiedziec. 10/10 Wink


RE: CASH4REFS : Wypłata już od 1$ !! - ptasior - 19-08-2011 11:55

Polecam!


[Nieaktualne]CASH4REFS : Wypłata już od 1$ !! - Killer - 29-07-2012 08:46

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.