Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Jak myślicie kiedy bedzie restock? [marzec] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]Jak myślicie kiedy bedzie restock? [marzec] (/Temat-Zamkniety-Jak-myslicie-kiedy-bedzie-restock-marzec-4146)



[Zamknięty]Jak myślicie kiedy bedzie restock? [marzec] - brysiu12 - 30-03-2010 18:09

Tak jak w temacieTongue jak myślicie?
#down
Nom liczej na dzisiaj bo pózniej dupa;/


Ehhh ;/
juz po restocku
miałem kupić mp3 ;/ ale niestety musiałem wyjść na zakupy;/ i został mi tylko kubek ;/ FAK!!!


RE: Jak myślicie kiedy bedzie restock? [marzec] - tv-story - 30-03-2010 18:13

Ja myślę, że dzisiaj późniejszym wieczorem Smile I też mam taką nadzieję


RE: Jak myślicie kiedy bedzie restock? [marzec] - Songoku - 30-03-2010 21:13

tv-story
Ty to masz przeczucie.
+1 rep Smile

Ja niestety nic nie mam z restocka


RE: Jak myślicie kiedy bedzie restock? [marzec] - tv-story - 30-03-2010 23:02

dzięki Smile
Ja również nic z niego nie mam, a tyle czekałem. No cóż... Teraz zbieram na coś lepszego bo PSP faktycznie schodzą bardzo szybko Smile Mam nadzieje, że dodadzą jakieś gry itp. To może uda mi uzbierać na tego Ipoda Toucha :/


[Zamknięty]Jak myślicie kiedy bedzie restock? [marzec] - Killer - 18-05-2011 11:46

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.