Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Anonymous odwołało atak na Facebooka, Hakerzy jednak nie zniszczą Facebooka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Anonymous odwołało atak na Facebooka, Hakerzy jednak nie zniszczą Facebooka (/Temat-Anonymous-odwolalo-atak-na-Facebooka-Hakerzy-jednak-nie-zniszcza-Facebooka-41387)



Anonymous odwołało atak na Facebooka, Hakerzy jednak nie zniszczą Facebooka - bider - 13-08-2011 08:54

Cytat:Zapowiadany na 5 listopada koniec Facebooka raczej nie nastąpi. Hakerzy zrzeszeni w grupie Anonymous napisali na swoim twitterowym kanale, że akcja o kryptonimie "Operation Facebook" jest organizowana tylko przez kilku członków organizacji, a zdecydowana większość Anonów jej nie popiera.


Przypomnijmy, że najsilniejsza grupa hakerska na świecie, odpowiedzialna m.in. za atak na bazę danych PlayStation Network zapowiedziała, że 5 listopada z serwerów społecznościowego imperium znikną wszystkie dane użytkowników. Na skutek ataku wszystko miało... wyparować. Nie wiadomo, jak hakerzy chcieli to zrobić. Przecież dane można zbackupować i odtworzyć po ewentualnym ataku cyberprzestępców.

Na Twitterze http://twitter.com/#!/anonops centrala Anonymous odcięła się od antyfacebookowych zapędów kilku swoich członków: "Operacja Facebook była zorganizowana przez kilku Anonymousów. To nie znaczy, że wszyscy się z tym zgadzamy" - takie oświadczenie zamieścili na portalu przedstawiciele niszczycielskiej organizacji. "Preferujemy walkę z prawdziwą siłą, a nie jakimiś mediami, które są dla nas narzędziem" - dopisali w osobnym tweecie.

Jeśli zatem zaczęliście już robić na Facebooku remanent, to możecie spokojnie go zakończyć. Ale i tak dane publikowane na wallach warto backupować.



RE: Hakerzy jednak nie zniszczą Facebooka - Admin - 13-08-2011 09:00

ciekaw jestem czy faktycznie by coś wskórali, no ale dobra nasza Facebookowe konkursy nie padną Big Grin


RE: Hakerzy jednak nie zniszczą Facebooka - Qwik - 13-08-2011 09:44

Tak liczyłem na anonimowych.


RE: Hakerzy jednak nie zniszczą Facebooka - mariio - 13-08-2011 17:02

jaka szkoda ... ;/
a tak chciałem by Fb padł Tongue


RE: Hakerzy jednak nie zniszczą Facebooka - Boonys - 13-08-2011 17:03

Szkoda trochę, miałem nadzieję że przestanie istnieć Undecided
Ale znajdzie się ktoś kto to zniszczy.


RE: Hakerzy jednak nie zniszczą Facebooka - mariio - 13-08-2011 17:57

ja miałem nadzieje że wszyscy odejdą od tego FB i wyjdą wreszcie z domów Big Grin