Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto tymczasowo niedostepne - Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Konto tymczasowo niedostepne - Facebook (/Temat-Konto-tymczasowo-niedostepne-Facebook-41344)



Konto tymczasowo niedostepne - Facebook - Lookso - 12-08-2011 12:00

Dzisiaj siedzę na Facebooku, słucham muzy z mojego profilu co wcześniej opublikowałem - siedzę tak do około godziny 12, po czym wyłączyłem kompa. Za chwilę jest 13 włączyłem peceta, Mozilla Firefox, Facebook. Facebooka miałem otworzonego jako kartę aplikacji więc mi się sam uruchomił wraz z Mozillą. To w czym mam problem? Karta działa (na starej sesji) i mogę słuchać muzy lecz gdy włączam obojętnie co w nowej karcie na Facebooku to wyświetla mi się komunikat:

Cytat:Twoje konto jest tymczasowo niedostępne z powodu wystąpienia problemu na stronie. Spodziewamy się, że problem zostanie wkrótce rozwiązany. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Mieliście już coś takiego? Jak tak to ile czekaliście na przywrócenie konta do normy?
Ja wcześniej zaobserwowałem dziwne inne zdarzenia w tym tygodniu. Np. znajomi polubili moje zdjęcie (tak około 6 osób). Wchodzę następnego dnia a tu lubi już tylko 1 osoba - lecz za parę dni wszystko zostało przywrócone do normy i znów miałem 6 osób.

Druga rzecz którą zaobserwowałem - może to być powiązane z moją sprawą. Otóż wchodzę któregoś dnia na Face'a aby porozmawiać z kumpelą. Chcę ją znaleźć w znajomych a jej nie ma - jakby jej konto zostało usunięte lecz po paru dniach znowu się pojawiło Undecided

Co jest z tym Facebookiem? Rolleyes


RE: Konto tymczasowo niedostepne - Facebook - mikolaj90 - 12-08-2011 12:20

Tak, miałem to samo, że konto było niedostępne za po pewnym czasie wszystko wróciło do normy. To po prostu jakieś błędy ze strony Facebook'a.


RE: Konto tymczasowo niedostepne - Facebook - Lookso - 12-08-2011 12:32

Już konto działa.
Może Facebook się jakoś przygotowuje do ewentualnego ataku ze strony Anonimowych? Tongue


RE: Konto tymczasowo niedostepne - Facebook - mikolaj90 - 12-08-2011 12:33

Anonimowi udają takich niewykrywalnych a ilu ich już złapali. Powinni mieć taki "przedrostek" przez nazwą [NIE]Anonimowi Smile Facebook uważam, że nie da się zniszczyć bo byłyby to ogromne straty.


RE: Konto tymczasowo niedostepne - Facebook - Lookso - 12-08-2011 12:45

Ta. Moi kolejni znajomi mają konta przyblokowane bo nie mogę wbić na ich profil.
Wyrywkowo wszyscy chyba przez to przechodzą... co poradzisz Cool


RE: Konto tymczasowo niedostepne - Facebook - Mateusz5511 - 12-08-2011 12:53

skasowane