Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trafficrevenue.net - Płaci za wyświetlanie reklam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Trafficrevenue.net - Płaci za wyświetlanie reklam (/Temat-Trafficrevenue-net-Placi-za-wyswietlanie-reklam-41339)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Trafficrevenue.net - Płaci za wyświetlanie reklam - tomazzi - 13-07-2012 10:51

(13-07-2012 10:45)Johnymnemo napisał(a):  Muszą mieć jakieś problemy, bo u mnie też nie działa. Ale reklamy się wyświetlają, bo mają je z innych serwerów. Ciekawe jak z naliczaniem...

reklamy działają, coś ze samą stroną mają problem
ze stawkami za wyświetlenia to nie są rewelacyjne
już dla mnie lepsze jest eCPM od nich


RE: Trafficrevenue.net - Płaci za wyświetlanie reklam - michal4152 - 14-07-2012 11:47

Jest tam kilka kreacji reklam, ile można wkleić reklam max?? wie ktoś?


RE: Trafficrevenue.net - Płaci za wyświetlanie reklam - Alvania - 14-07-2012 20:08

ile jest maksymalnie zlicznych wyświetlanie reklam z 1 ip na dzień ?


RE: Trafficrevenue.net - Płaci za wyświetlanie reklam - N55 - 14-07-2012 21:34

Teoretycznie jedno, praktycznie 1/5.


RE: Trafficrevenue.net - Płaci za wyświetlanie reklam - Alvania - 15-07-2012 10:41

do kitu


RE: Trafficrevenue.net - Płaci za wyświetlanie reklam - michal4152 - 20-07-2012 18:14

Przestałem już korzystać bo dowiedziałem się że można wyłapać BAN od Google AdSense, a za co?? za wirusy dostarczane przez nich mi internet security nic nie wykrył i Google chrome bo blokuje strony zawirusowane ale odradzam korzystanie jak też że nie są zliczane wszystkie wejścia tylko tak jaki im się podoba


RE: Trafficrevenue.net - Płaci za wyświetlanie reklam - CrisPL - 20-07-2012 20:55

Macie racje co raz mniej zliczają i mniej płacą Sad


RE: Trafficrevenue.net - Płaci za wyświetlanie reklam - Donaj - 23-07-2012 23:37

Osobiście nie polecam, u mnie ich reklamy mega zamulały stronki, przeniosłem się aktualnie do adfreestyle i zarobiłem w 1 dzień więcej niż u nich w 3.


RE: Trafficrevenue.net - Płaci za wyświetlanie reklam - Admin - 24-07-2012 08:11

tak tylko adfreestyle płaci za kliki a nie jak ecpm za viewsy

żeby nie offtopować :

trafficcrevenue chyba przestał płacić :

[Obrazek: hhwHp.jpg]


RE: Trafficrevenue.net - Płaci za wyświetlanie reklam - Szympek - 24-07-2012 10:09

(24-07-2012 08:11)Admin napisał(a):  trafficcrevenue chyba przestał płacić

Zdaje mi się, ze przestał też naliczać należności, bo mi od kilku dni stoi ta sama kwota, zaś CPLEADER non stop rośnie, więc cos jest nie tak Heart