Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uploading? - to proste! Pomoc doświadczonego uploadera! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Uploading? - to proste! Pomoc doświadczonego uploadera! (/Temat-Uploading-to-proste-Pomoc-doswiadczonego-uploadera-41306)



Uploading? - to proste! Pomoc doświadczonego uploadera! - matizkrauze - 11-08-2011 17:36

Witaj! Dziękuje że odwiedziłeś mój temat. Zapewne szukasz pomocy

A więc do rzeczy. Uploadem zajmuję się od ponad 3 lat, a więc uważam że posiadam już spore doświadczenie którym mogę się z Wami podzielić.
Na wstępie zaznaczam, że jeżeli masz ochotę mnie oszukiwać i wyciągnąć jedynie informacje - nie pisz i nie marnuj swojego oraz mojego czasu! W końcu czas to pieniądz .

Czego oczekuję? W zamian za pomoc chciałbym abyś został moim poleconym. Czy na tym tracisz? Nie, dzięki rejestracji z mojego reflinku ja otrzymuję od firmy na której założyłeś konto bonus od Twoich zarobków. Jest to zazwyczaj 20%. Suma ta nie jest pobierana z Twoich zarobków!

1) Po rejestracji udostępniam Wam porady, które pozwolą Wam w krótkim czasie zarobić na premium. Jeżeli zobaczę, że zarabiacie i stosujecie się do moich rad, będę podpowiadał coraz więcej i więcej.

2) Oczywiście mogę zaoferować refback, ale jeżeli wybierzecie tą opcję, to niestety moje porady nie będą pełne i nie zaowocują tyloma dolarami co w pierwszym przypadku.

Mozecie tez byc pewni ze "nie zwine sie" za tydzień, miesiąc czy dwa, gdyż uploadem zajmuje się bardzo długo - co potwierdza chociażby staż na DarkWarez.
Moim poleconym oferuję dozgonną, wszelaką pomoc w wielu sprawach. Możecie na mnie liczyć.

Refferal links:

Wupload:

Kod:
http://www.wupload.com/referral/affiliate/232950

[b]Filesonic:

Kod:
http://www.filesonic.pl/referral/1255181


Kontakt gg: 5304659 lub mail: [email protected]

Zainteresowanym mogę pokazać screeny z zarobków.

Edit:

Oto moje zarobki :

1) Przed wyjazdem na wakacje:

[Obrazek: screen1.png]

2) Obecnie:

[Obrazek: screen2.png]

Powrót do tamtych zarobków to kwestia czasuSmile

Pozdrawiam!

Edit 2:

To są moje zarobki z Wupload.com , podobnie ma się sprawa z filesonic.com.


RE: Uploading? - to proste! Pomoc doświadczonego uploadera! - Derek - 11-08-2011 20:35

Przynajmniej mogłeś swój opis wymyśleć a nie kopiować o voyagera


RE: Uploading? - to proste! Pomoc doświadczonego uploadera! - matizkrauze - 12-08-2011 13:03

Nie mogłem wymyśleć nic kreatywnego, poza tym znam się z voyagerem i mi pozwoliłSmile Także wyluzujSmile


RE: Uploading? - to proste! Pomoc doświadczonego uploadera! - Derek - 12-08-2011 16:17

To przynajmniej byś się nie brał za szukanie refów jak banalnego opisu nie potrafisz wymyśleć. I do tego byś w nim nie kłamał bo voyager zajmuję się od 3 lat a ty pewnie siedzisz w tym pare miesięcy to wszystko.


RE: Uploading? - to proste! Pomoc doświadczonego uploadera! - matizkrauze - 12-08-2011 16:43

(12-08-2011 16:17)Derek napisał(a):  To przynajmniej byś się nie brał za szukanie refów jak banalnego opisu nie potrafisz wymyśleć. I do tego byś w nim nie kłamał bo voyager zajmuję się od 3 lat a ty pewnie siedzisz w tym pare miesięcy to wszystko.

Chłopie ogarnij się. Nie znasz mnie i nie masz pojęcia ile w tym siedzę.

Zresztą bezsensu jest ta dyskusja. Nie po to ten temat został założony.

Pozdrawiam.


RE: Uploading? - to proste! Pomoc doświadczonego uploadera! - Driver - 12-08-2011 16:51

Derek, ogarnij sie...


RE: Uploading? - to proste! Pomoc doświadczonego uploadera! - Qwik - 12-08-2011 17:03

matizkrauze jest bardzo doświadczony w uploadingu.


Uploading? - to proste! Pomoc doświadczonego uploadera! - Hybrid1990 - 01-03-2017 20:18

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.