Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Testuj Smartfona - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Testuj Smartfona (/Temat-Testuj-Smartfona-41269)

Strony: 1 2


Testuj Smartfona - ambrell - 10-08-2011 22:36

Nie wiem czy wszyscy wiedzą, jak tak to kosz ale:
Play zorganizowało akcje 'Testuj Smartfona' i rozdzaje HUAWEI IDEOS U8500 wraz z pakietem danych 1gb do testowania (kartę można zachować).
Telefon bierzemy na 2 tygodnie i po tym czasie oddajemy.
Myślę, że warto. Mnie przyjęli do testowania i mam odbiór od 26.08 do 1.09.

http://www.testujsmartfona.pl/


RE: Testuj Smartfona - Daminn - 11-08-2011 00:26

No ciekawe, ja jeszcze czekam na info.. Mam nadzieje ze się uda ;D Tylko szkoda ze ten pesel trzeba podawać..


RE: Testuj Smartfona - Takahari - 11-08-2011 00:59

i jak piszecie się na to


RE: Testuj Smartfona - Zythus - 11-08-2011 07:52

Nie mam 18 ( za 3 miechy) - nie mogę wziąć ;p


RE: Testuj Smartfona - Lookso - 11-08-2011 09:09

A jak to jest z odbiorem telefonu? Idziesz sam do jakiegoś salonu PLAY czy jak?


RE: Testuj Smartfona - Daminn - 11-08-2011 11:13

Tak, podajesz kod pocztowy i ci wybierają najbliższy salon playa


RE: Testuj Smartfona - ambrell - 11-08-2011 12:29

Nie do końca najbliższy, mi podali do wyboru na drugim końcu miasta chociaż mam bliżej. Nie wiem, może sie spóźniłam :|
Tak czy inaczej masz parę salonów do wyboru i potem musisz zwrócić telefon w tym samym punkcie gdzie odbierałeś.


RE: Testuj Smartfona - Yanke$ - 11-08-2011 14:05

ambrell przeciez pomiedzy 26.08 a 01.09 nie ma 2 tyg : O


RE: Testuj Smartfona - Leopard - 11-08-2011 14:43

Telefon lipny, ale złożę zgłoszenie na mamę, jak wróci, bo nie mam osiemnastki :].
Repucik za info.


RE: Testuj Smartfona - Lookso - 11-08-2011 14:44

Eee... to jak dla mnie lipa, bo nie mieszkam w mieście a wątpię żebym do jakiegoś salonu z tym telefonem miał blisko. Do tego jeszcze krótki okres czasu, a jakbym miał daleko jeździć to mi się nie opłaca. Smartfon z dosyć niskiej półki bo tylko ma 512MHz na Android to trochę mało lecz zawsze coś Wink Chętnie bym go wziął gdyby mi go wysłali pocztą, i mógł go oddać w dowolnym salonie play lub odesłać z powrotem skąd mi go by wysłali. No ale cóż :/ Muszę jeszcze trochę poczekać, pozbierać kasę i kupić sobie sam smartfona Cool