Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
1,50 zł za darmową rejestrację Poleconego użytkownika - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 1,50 zł za darmową rejestrację Poleconego użytkownika (/Temat-1-50-zl-za-darmowa-rejestracje-Poleconego-uzytkownika-41245)

Strony: 1 2 3


RE: 1,50 zł za darmową rejestrację Poleconego użytkownika - UploadPolak - 21-08-2011 19:05

wysoko się cenisz.Wątpie czy ktoś kupi


RE: 1,50 zł za darmową rejestrację Poleconego użytkownika - georgeflikon - 21-08-2011 19:13

z szybkim internetem w maksimum miesiąc inwestycja się zwraca
Później masz wieczysty dochód nikogo nie zmuszam tylko proponuję współpracę Smile


RE: 1,50 zł za darmową rejestrację Poleconego użytkownika - DarkDevil11 - 22-08-2011 16:05

nie mam skąd wziąć 3000zł ,mam internet 8 mb/s


RE: 1,50 zł za darmową rejestrację Poleconego użytkownika - georgeflikon - 23-08-2011 00:34

ja na orange free mialem takie wyplaty


RE: 1,50 zł za darmową rejestrację Poleconego użytkownika - UploadPolak - 25-08-2011 13:13

w miesiąc?


RE: 1,50 zł za darmową rejestrację Poleconego użytkownika - georgeflikon - 26-08-2011 05:53

Przy dobrych wiatrach może być i dwa tygodnie ale zawyżam na miesiąc żeby później nie było


RE: 1,50 zł za darmową rejestrację Poleconego użytkownika - Killer - 28-08-2011 08:59

ten temat to trochę kpina, ogólnie chodzi by naciągać biednych i naiwnych internautów do wpadnięcia w zasadzkę - konkretnie osoba która się zarejestruje będzie musiała płacić karę (gdy nie zapozna się z regulaminem, a wiadomo że się nie zapozna bo taka Nasza polska mentalność) w wysokości 98~zł z czego dostaniemy 1,5zł prowizji czyimś kosztem.

Nie popieram takich akcji. Żeby zarobić dużo w tym "pp" nie trzeba wiele kombinować wystarczy jakiś blog z grami/filmami a zamiast linków przekierowanie do niby plików pobieraczka (z ukrytym refem) i już wpadają naiwni. (to nie tyle rada co ostrzeżenie by nie wpaść w takie szambo)

Później pobieraczek straszy sądem i tworzą się tematy takie jak tutaj : http://zarabiam.com/Temat-pobieraczek-pl-pomocy-15986


RE: 1,50 zł za darmową rejestrację Poleconego użytkownika - georgeflikon - 28-08-2011 18:10

Krótko mówiąc "Pretensja do garbatego że ma dzieci proste"


RE: 1,50 zł za darmową rejestrację Poleconego użytkownika - namo - 05-09-2011 17:37

Moim zdaniem nie powinno być nikomu szkoda tych co się rejestrują na pobieraczku. Każdy z nich rejestruje się po to by ściągnąć film, grę lub inne materiały chronione prawem autorskim. Pobierają piraty z neta to powinni być tępieni jak piraci. Jak dostanie takie wezwanie na 90 zł to odechce mus się okradać wytwórni lub producentów oprogramowania :-P

To tak jakby złodziej który włamuje się komuś do domu żądał odszkodowania za skręconą kostkę w drodze na miejsce przestępstwa.

A UOKiK zrobił z siebie kompletnych imbecyli. Stanął po stronie ludzi pobierających nielegalne oprogramowanie i to jeszcze zbulwersowanych że ktoś "bezprawnie" chce ich podać do sądu.

Oto Polska właśnie

P.S.

Jeśli zarejestrujesz się do PP z mojego refa: http://partner.pobieraczek.pl/ i napiszesz na pw pomogę Ci zarabiać na tym PP tak jak ja, czyli 6 000 na miecha.


RE: 1,50 zł za darmową rejestrację Poleconego użytkownika - georgeflikon - 05-09-2011 23:04

Pokaż screeny