Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Problem e-mail - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Problem e-mail (/Temat-Rozwiazane-Problem-e-mail-4116)



[Rozwiązane]Problem e-mail - HiT. - 29-03-2010 21:36

Witam, jestem użytkownikiem Lockerz.com od tygodnia.
Zdobyłem już status Z-list, lecz zdobyłem go nie uczciwie poprzez stworzenie 8 fake e-mail.
A wiec jak myslicie mam się przyznać i napisać e-mail do Lockerz że oszukiwałem, czy nie robić
tego, a nie chciał bym mieć niespodzianki po wygraniu czegoś wartościowego. Dodam że moje IP jest zmienne.
Z góry dzięki za odpowiedz
Pozdrawiam


RE: Problem e-mail - szulakaluble - 29-03-2010 21:42

To ze masz zmienne IP to nie znaczy ze sami by tego nie wykryli ze masz fake konta. Moim zdaniem powinienes sie przyznac. Pewnie dostaniesz odjecie 50% ptz jak wszyscy co sie przyznali


RE: Problem e-mail - pitfromhell - 29-03-2010 21:48

(29-03-2010 21:36)HiT. napisał(a):  Witam, jestem użytkownikiem Lockerz.com od tygodnia.
Zdobyłem już status Z-list, lecz zdobyłem go nie uczciwie poprzez stworzenie 8 fake e-mail.
A wiec jak myslicie mam się przyznać i napisać e-mail do Lockerz że oszukiwałem, czy nie robić
tego, a nie chciał bym mieć niespodzianki po wygraniu czegoś wartościowego. Dodam że moje IP jest zmienne.
Z góry dzięki za odpowiedz
Pozdrawiam

Ja Was nie rozumiem, co 30 minut powstaje ten sam temat, wy macie nadzieje że co wam poradzimy ?
Zawsze jest to samo: przyznaj się, tracisz 50 % PTZ, może będziesz miał Z-Listera.

KONIEC.


RE: Problem e-mail - HiT. - 29-03-2010 21:50

Dzięki za szybką odpowiedz.
Wole się przyznać i liczyć na to że skończy się to na -50%ptz a nie na Banie


RE: Problem e-mail - pitfromhell - 29-03-2010 21:53

Używaj opcji szukaj na przyszłość. Moim zdaniem temat do zamknięcia.


RE: Problem e-mail - Alcor - 29-03-2010 23:04

W takim razie zamykam.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Problem e-mail - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.