Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Frugo to strzał w dziesiątkę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Frugo to strzał w dziesiątkę (/Temat-Frugo-to-strzal-w-dziesiatke-41128)

Strony: 1 2 3


RE: Frugo to strzał w dziesiątkę - Dominator - 08-08-2011 20:06

Frugo jest zajebiste, strzał w 10 !


RE: Frugo to strzał w dziesiątkę - Miu - 08-08-2011 20:14

Najwięcej mogą powiedziec ci którzy pewnie w zyciu frugo w ustach nie mieli,ale ucieszyli się z powrotu...
Dla FoodCare to na pewno dobry deal-na razie nie ma kampanii marketingowej właściwie,bo ludzie sami ją tworzą i nakręcają.Ponadto cena-2zł(tak,są promocje po 1,40,wiem.)za taką samą ilość napoju jak tymbark...Czysty biznes.


RE: Frugo to strzał w dziesiątkę - Lubelak - 08-08-2011 21:12

2zł to okazja są ceny nawet do 3zł


RE: Frugo to strzał w dziesiątkę - MareKSG - 08-08-2011 21:43

Napój jak napój nic niezwykłego. Nie wiem czym tu się podniecać. W chwili obecnej wygląda to tak choćby był to napój dla szlachty, każdy się spina, że wypił Frugo. Dla mnie jest to co najmniej dziwne ale równocześnie podziwiam producenta tego napoju za namieszanie w głowach 80% dzieci/nastolatków i wpojenie, że frugo trzeba kupić, bo inaczej będzie się nikim. Wolę kupić sok z biedronki 2 litry za 2 zł niż płacić 2 zł za malutkie Frugo, które w smaku nie jest jakimś cudem.


RE: Frugo to strzał w dziesiątkę - Daminn - 08-08-2011 22:34

Tylko to nie producent nakręcił małolatów, a sam internet. Przecież nie było żadnych reklam ani nic. Kilka informacji o zakupie praw, przepisów i reaktywacji marki. Starsze roczniki pamiętające ten napój zaczęli go wspominać i kwejkowe gimbusy podłapały temat i tak poleciało. Taka prawda, ten napój nie potrzebuje reklamy aby się sprzedawał.


RE: Frugo to strzał w dziesiątkę - Pati - 08-08-2011 22:39

MareKSG, jestem gatunkiem wyginionym. Nigdy nie piłam Frugo i jakoś nie narzekam o_O .


RE: Frugo to strzał w dziesiątkę - Daminn - 09-08-2011 12:02

Bo frugo było kiedyś rodzajem kultu. Miało świetne reklamy i smak. Kto nie pamięta napoju w jego latach świetności dużo traci, bo obecne frugo to już nie to samo.


RE: Frugo to strzał w dziesiątkę - BartuS - 09-08-2011 12:56

Ja nigdy Frugo nie piłem, i chyba nie wypiję, bo narazie nie ma go w pobliskich sklepach ;o
Popieram zdanie MareKSG, Wypijesz Frugo - +10 do zajebistości, na to teraz wychodzi.


RE: Frugo to strzał w dziesiątkę - Burned - 09-08-2011 14:28

Dobrze by było jak by wprowadzili już duże butelki frugoBig Grin Bardziej się opłacaBig Grin


RE: Frugo to strzał w dziesiątkę - Zythus - 09-08-2011 15:35

Pewnie kosztowałyby 6 złotych w promocji, pozdro Smile.
Wypiłem, bo warto czasem powspominać - małym kosztem - 4 złote ( 2 frugo).
Więcej kupić nie zamierzam, bo się po prostu nie opłaca - za 4 złote mam 2L coli albo caprio, zamiast 0,5L frugo Smile