Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Frugo to strzał w dziesiątkę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Frugo to strzał w dziesiątkę (/Temat-Frugo-to-strzal-w-dziesiatke-41128)

Strony: 1 2 3


Frugo to strzał w dziesiątkę - damianus627 - 08-08-2011 11:40

Cytat:Reaktywacja znanej w latach 90. marki Frugo okazała się strzałem w dziesiątkę. Sprzedaż była o 220 proc. wyższa niż zakładano.

- Sieci, które z nami współpracują już czterokrotnie ponawiały zamówienia - mówi Wiesław Włodarski, właściciel i przewodniczący rady nadzorczej FoodCare.

Spółka planuje skończyć wprowadzanie Frugo do sieci handlowych we wrześniu, a potem rozpocząć kampanię promocyjną, być może także w telewizji.

FoodCare jest zdania, że Frugo nie tylko zrekompensuje skutki zakazu produkcji i sprzedaży napoju Tiger, ale pozwoli poprawić przychody, które - zdaniem prezesa - powinny być o 10-15 proc. wyższe w 2011 niż przed rokiem.

W 2010 roku FoodCare miał 39 mln zł zysku netto przy przychodach na poziomie 462 mln zł.

W połowie sierpnia pojawić się ma piąta, biała odmiana Frugo.

Jest o co walczyć. Polski rynek napojów w 2010 roku był wart 13,3 mld zł. W tym roku ma wzrosnąć do 13,8 mld zł, by w 2015 wynieść 15,7 mld zł.
Źródło
Wy jak sądzicie czy frugo to strzał w dziesiątke?


RE: Frugo to strzał w dziesiątkę - Coristo - 08-08-2011 11:44

Frugo wróciło na rynek i to się liczy. Dla mnie smakuje, czekam na białe. Smile


RE: Frugo to strzał w dziesiątkę - Mateusz5511 - 08-08-2011 11:45

skasowane


RE: Frugo to strzał w dziesiątkę - Daminn - 08-08-2011 12:43

Mi się wydaje, że smak się trochę zmienił. Ale fakt faktem, że kupując markę która sama się reklamuje to był strzał w 10 (chodzi o hajs dla właściciela ;]).


RE: Frugo to strzał w dziesiątkę - michal2612 - 08-08-2011 13:22

Firma produkująca Frugo, powinna nakładać kary dla tych robią zdjęcia ich napoju i rzucają bezprawnie na nk itd Tongue


RE: Frugo to strzał w dziesiątkę - mikolaj90 - 08-08-2011 13:27

Strzał w dziesiątkę tylko, że u mnie 3 sklepy a w żadnym Frugo nie ma. W miejscowości o 6 km dalej są 3 duże supermarkety i jak pojadę to stoją 2 sztuki w jednym z nim i koniec Big Grin


RE: Frugo to strzał w dziesiątkę - Razer - 08-08-2011 19:06

Graty dla przygotowujących kampanię marketingową. Jesteście tak zafascynowani ta marką, że nie widzicie innych napojów niż FRUGO Wink


RE: Frugo to strzał w dziesiątkę - goblin21 - 08-08-2011 19:30

Frugo jest bardzo dobre Tylko trochę mało go jak za tą cenę.


RE: Frugo to strzał w dziesiątkę - DDK - 08-08-2011 19:48

Bardzi pyszne frugooi


RE: Frugo to strzał w dziesiątkę - Bolt - 08-08-2011 20:05

Jak mam pić butelkę kwasu, tzn cappy to na serio wolę wypić frugo - mi osobiście smakuje, przynajmniej nie trzeba pić hektolitrów coli z różnym efektem Big Grin