Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
5 Listopad - Koniec Facebooka, Anonymous zniszczą Facebook hack + FILM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: 5 Listopad - Koniec Facebooka, Anonymous zniszczą Facebook hack + FILM (/Temat-5-Listopad-Koniec-Facebooka-Anonymous-zniszcza-Facebook-hack-FILM-41123)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: 5 Listopad - Koniec Facebooka, Anonymous zniszczą Facebooka + FILM - Mateusz5511 - 08-08-2011 10:48

Swoją drogą jak się z nimi skontaktować ? Jerk


RE: 5 Listopad - Koniec Facebooka, Anonymous zniszczą Facebooka + FILM - mikolaj90 - 08-08-2011 11:55

Mają rację, że Facebook sprzedaje dane wszystkich ludzi. Kupiłem pierwszy numer gazety "Świat Wiedzy", w którym jest nawet artykuł o tym, że CIA założyła Facebooka w celu zbierania informacji o wszystkich ludziach. W następnym numerze opisane będzie o tym, że hakerzy wykradają nasze dane z różnych serwisów internetowych (Facebook) a potem sprzedają je oszustom już za kilkanaście groszy. Co do ataku, wątpię czy do niego dojdzie. Czytam ps3site i policja złapała już prawie wszystkim członków grupy Anonymous, ich przywódcę też chyba z tego co pamiętam. Mogą atakować Facebooka, mam tam konto ale mi na tym nie zależy.


RE: 5 Listopad - Koniec Facebooka, Anonymous zniszczą Facebooka + FILM - Daminn - 08-08-2011 12:42

Też myślę, że rząd wykorzystuje jakoś dane z fejsa. Nie mam nic przeciwko temu atakowi. Konto mam, ale nawet jak sam je usunę to i tak moje dane zostają w ich bazie, a tak Anonimowi ładnie posprzątają Lol O ile to nie fejk..


RE: 5 Listopad - Koniec Facebooka, Anonymous zniszczą Facebooka + FILM - Satan - 08-08-2011 12:52

IMO jak już coś zrobią to będzie DDoS i bedzie trwac 15 minut ;p


RE: 5 Listopad - Koniec Facebooka, Anonymous zniszczą Facebooka + FILM - michal2612 - 08-08-2011 13:24

(08-08-2011 11:55)mikolaj90 napisał(a):  Mają rację, że Facebook sprzedaje dane wszystkich ludzi. Kupiłem pierwszy numer gazety "Świat Wiedzy", w którym jest nawet artykuł o tym, że CIA założyła Facebooka w celu zbierania informacji o wszystkich ludziach. W następnym numerze opisane będzie o tym, że hakerzy wykradają nasze dane z różnych serwisów internetowych (Facebook) a potem sprzedają je oszustom już za kilkanaście groszy. Co do ataku, wątpię czy do niego dojdzie. Czytam ps3site i policja złapała już prawie wszystkim członków grupy Anonymous, ich przywódcę też chyba z tego co pamiętam. Mogą atakować Facebooka, mam tam konto ale mi na tym nie zależy.

Obejrzyj The social network


RE: 5 Listopad - Koniec Facebooka, Anonymous zniszczą Facebooka + FILM - Qwik - 08-08-2011 13:28

Michał ten film jest o początkach facebooka (oficjalnych).Być może nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.


RE: 5 Listopad - Koniec Facebooka, Anonymous zniszczą Facebooka + FILM - Daminn - 08-08-2011 13:52

Myślisz że w filmie pokazali działania rządu lub organizacji rządowych usa?


RE: 5 Listopad - Koniec Facebooka, Anonymous zniszczą Facebooka + FILM - Tech - 08-08-2011 14:17

Mi tam nie zależy, nie wchodzę na ten portal, chyba że jakiś konkurs jest Tongue

Takie działania mają też drugą stronę medalu - mogą być argumentem dla władz by wprowadzać cenzurę w internecie i pozbawić "anonimowości". Jak to będzie, zobaczymy.


RE: 5 Listopad - Koniec Facebooka, Anonymous zniszczą Facebooka + FILM - Ty27mek - 08-08-2011 14:20

To może do Facebooka, NK i fotki dorzucimy Lockerz, Taga? Jerk2


RE: 5 Listopad - Koniec Facebooka, Anonymous zniszczą Facebooka + FILM - Dominator - 08-08-2011 16:11

Poczekamy, zobaczymy ... ale wg mnie to będzie atak DDoS i tyle ...