Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilka informacji o grudniowym restocku [niepotwierdzone, 80% pewności] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Kilka informacji o grudniowym restocku [niepotwierdzone, 80% pewności] (/Temat-Kilka-informacji-o-grudniowym-restocku-niepotwierdzone-80-pewnosci-411)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Kilka informacji o grudniowym restocku [niepotwierdzone, 80% pewności] - DonHoracy - 24-12-2009 01:17

Północ? Dodgy chyba raczej południe... Ameryka ma -6h w stosunku do naszego czasu czyli u nas np. 19, u nich 13 Wink


RE: Kilka informacji o grudniowym restocku [niepotwierdzone, 80% pewności] - sykus14 - 24-12-2009 01:28

sorry mój błąd, ale i tak nie można liczyć na daną godzinę tylko czekać na newsa na fb bądź odświeżać ;D


RE: Kilka informacji o grudniowym restocku [niepotwierdzone, 80% pewności] - stiopa - 24-12-2009 06:01

cos mi sie wydaje ze restock bedzie w wigilie takie mam przeczucie


RE: Kilka informacji o grudniowym restocku [niepotwierdzone, 80% pewności] - Zythus - 24-12-2009 12:24

A kto nie ma? Big Grin niech będzie, mnie interesi bardziej kiedy w styczniu będzie, bo jak większość osób poluję na PSP :*


RE: Kilka informacji o grudniowym restocku [niepotwierdzone, 80% pewności] - Adusiax - 24-12-2009 14:30

Szkoda by było Sad Nie chciałabym kursowac między stolem a kompem :/
A jak teraz jest napisane pod tymi przedmiotami MORE SOON, to co będzie w czasie restocku?


RE: Kilka informacji o grudniowym restocku [niepotwierdzone, 80% pewności] - Leopard - 24-12-2009 14:38

Trzeba pamiętać, że w ameryce jako takiej Wigilii nie mają. Nie ma innego wyjścia. Ja chce zamówić pendrive'a (sushi) na jedno konto. Zobacze czy dojdzie, jeśli tak to zbieram na drugim, na PSP (1 na moje, 2 na siostrę).

EDIT.

Na facebook'u jest w końcu info: Stay tuned to the hallway this week for some holiday surprises:-). Więc ja liczę na wigilię ;] ;].


RE: Kilka informacji o grudniowym restocku [niepotwierdzone, 80% pewności] - Zythus - 24-12-2009 15:46

@Adusiax
W czasie restocku pisze "Reedem" albo "Reedem Now" któreś z tych Smile


RE: Kilka informacji o grudniowym restocku [niepotwierdzone, 80% pewności] - Magnus - 24-12-2009 15:54

i sie swici na zielono ;p chyba


RE: Kilka informacji o grudniowym restocku [niepotwierdzone, 80% pewności] - Siom - 24-12-2009 15:58

(24-12-2009 15:54)MAGNUS95 napisał(a):  i sie swici na zielono ;p chyba

Tak,świeci się na zielono Smile


RE: Kilka informacji o grudniowym restocku [niepotwierdzone, 80% pewności] - Gien - 24-12-2009 16:06

(24-12-2009 14:38)leopard_96 napisał(a):  Trzeba pamiętać, że w ameryce jako takiej Wigilii nie mają. Nie ma innego wyjścia. Ja chce zamówić pendrive'a (sushi) na jedno konto. Zobacze czy dojdzie, jeśli tak to zbieram na drugim, na PSP (1 na moje, 2 na siostrę).

EDIT.

Na facebook'u jest w końcu info: Stay tuned to the hallway this week for some holiday surprises:-). Więc ja liczę na wigilię ;] ;].


Nigdzie nie jest napisane ze bedzie restock.
Napisali tylko o niespodziankach, a co przez to mieli na mysli to wiedza tylko oni

Co nie zmienia faktu ze trzeba byc czujnymSmile