Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilka informacji o grudniowym restocku [niepotwierdzone, 80% pewności] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Kilka informacji o grudniowym restocku [niepotwierdzone, 80% pewności] (/Temat-Kilka-informacji-o-grudniowym-restocku-niepotwierdzone-80-pewnosci-411)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Kilka informacji o grudniowym restocku [niepotwierdzone, 80% pewności] - Alexzus - 27-12-2009 19:59

To by było niesprawiedliwe...
I oni też ludzie, na pewno połowa też chce iść na imprezę..
I kto o tej porze siedzi w robocie zamiast odpoczywać i czekać na nowy rok?
Dajcie spokój.


RE: Kilka informacji o grudniowym restocku [niepotwierdzone, 80% pewności] - banan100 - 27-12-2009 20:12

ktoś tam będzie pilnował interesu to może kliknąć parę razySmile
albo tam zrobią imprezę i będą filmiki wrzucać


RE: Kilka informacji o grudniowym restocku [niepotwierdzone, 80% pewności] - d4ri0s3k - 27-12-2009 20:41

Bardzo mozliwa opcja (: Sylwester w biurze lockerz + nagrane filmiki i w tym samym momencie restock.


RE: Kilka informacji o grudniowym restocku [niepotwierdzone, 80% pewności] - Alyn - 27-12-2009 20:43

(27-12-2009 19:59)Alexzus napisał(a):  To by było niesprawiedliwe...
I oni też ludzie, na pewno połowa też chce iść na imprezę..
I kto o tej porze siedzi w robocie zamiast odpoczywać i czekać na nowy rok?
Dajcie spokój.

Za taką kase jaką oni tam mają to pewnie mogłabyć siedzieć tam 3 sylwestry z rzędu Tongue


RE: Kilka informacji o grudniowym restocku [niepotwierdzone, 80% pewności] - Karpik - 27-12-2009 20:56

Heh, szkoda, że nie dadzą żadnego info, ponieważ zapewne według ich strefy czasowej będzie restock ;/


RE: Kilka informacji o grudniowym restocku [niepotwierdzone, 80% pewności] - Alexzus - 27-12-2009 21:54

Jak o 20 dnia 31 grudnia nic się nie będzie jeszcze działo to możecie mieć pewność że restock będzie tak jak wasze przepowiednie mówią
;D ale ej ej.. Oni chyba zrobią przyzwoicie dla nas co?
Nie żeby np u nich się zaczynały restocki np o 18 a u nas byłby już wtedy nowy rok.. A pewnie większość nawet amerykańców później idzie na imprezę więc na naszym restocku będą siedzieć
:/.. No to super... Ja nie mogę siedzieć tak długo : (. A jakbyśmy nie zdążyli na restocku nr 1 to musielibyśmy..
I chce stać wtedy z szampanem Piccolo dla dzieci a nie odświeżać okno z moimi słuchawkami ;D
I dużo ludu musiałoby restocki kontrolować a nie że ziom z kielichem koło klawiatury raz kliknie i rzucajcie się dzieciarnio, później się zrobi sprawdzenie -.-


RE: Kilka informacji o grudniowym restocku [niepotwierdzone, 80% pewności] - Bolt - 27-12-2009 22:11

Ja bym nie był wcale zdziwiony gdyby restock zrobili w sylwestra, bo dużo osób wyszłoby na imprę poza dom i lockerz nie miałoby takich "nawałnic" że tyle nagród się rozeszło a oni zrobiliby swoje bo restock był...


RE: Kilka informacji o grudniowym restocku [niepotwierdzone, 80% pewności] - kaja91 - 27-12-2009 22:37

nieee tylko nie w sylwestra ;/ ale przeciez oni tez musza jakos przywitac ten nowy rok ;dd a nie siedzac w biurze i pracujac ;d noooo! dlatego bądzmy dobrej mysli ze jednak restock bd w bardziej przyzwoitej porze Wink


RE: Kilka informacji o grudniowym restocku [niepotwierdzone, 80% pewności] - Alexzus - 27-12-2009 22:53

(27-12-2009 22:37)kaja91 napisał(a):  nieee tylko nie w sylwestra ;/ ale przeciez oni tez musza jakos przywitac ten nowy rok ;dd a nie siedzac w biurze i pracujac ;d

Też tak mówiłam Big Grin Więc nie tylko ja tak rozumuję ;d


RE: Kilka informacji o grudniowym restocku [niepotwierdzone, 80% pewności] - freemen11 - 27-12-2009 22:55

Oni będą pracować? Zostawią 1 pachołka aby wcisną "enter" o 23:59 i nagrody będą rozdaneSmile Takie moje zdanieWink;p