Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
KONKURS FRUGO - W końcu Nadszedł ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: KONKURS FRUGO - W końcu Nadszedł ! (/Temat-KONKURS-FRUGO-W-koncu-Nadszedl-41062)

Strony: 1 2


KONKURS FRUGO - W końcu Nadszedł ! - Killer - 07-08-2011 06:39

http://apps.facebook.com/pijefrugo/


[Obrazek: ppkh.jpg]

I W KONCU DOCZEKALIŚMY SIĘ ! KONKURS FRUGO !

[Nagrody]

Uczestnicy Konkursu mają szansę otrzymać następujące nagrody:

a. Nagrodą Główną w Konkursie za zajęcie pierwszego miejsca jest wycieczka na Ibizę dla dwóch osób o łącznej wartości brutto 7380 złotych oraz dodatkowa nagroda pieniężna w wysokości 600zł, która zostanie przeznaczona na pokrycie należnego podatku dochodowego od osób fizycznych od wygranej w wysokości 10% wartości Nagrody głównej i bezpośrednio przez Organizatora odprowadzona do właściwego organu podatkowego.


JUST GIVE ME ONE NIGHT IN IBIZA
[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=q9jARXuNU9I[/my-youtube]

b. Nagrodami II stopnia za miejsca od 2. do 22. są Echo Boty o łącznej wartości brutto 53 złotych każdy oraz dodatkowa nagroda pieniężna w wysokości 10 % wartości tychże nagród, która zostanie przeznaczona na pokrycie należnego podatku dochodowego od osób fizycznych od wygranej powstałego w związku z przyznaniem nagrody w konkursie i bezpośrednio przez Organizatora odprowadzona do właściwego organu podatkowego.

c. Nagrody za pozostałe 189 miejsc stanowią koszulki z logiem FRUGO oraz dodatkowa nagroda pieniężna w wysokości 10 % wartości tychże nagród, która zostanie przeznaczona na pokrycie należnego podatku dochodowego od osób fizycznych od wygranej powstałego w związku z przyznaniem nagrody w konkursie i bezpośrednio przez Fundatora odprowadzona do właściwego organu podatkowego.

d. Zwycięzcy sami wybiorą rozmiar oraz typ koszulki (męski lub damski) w obrębie Aplikacji Konkursowej.

O przyznaniu nagrody Uczestnik zostanie poinformowany przez Organizatora za pośrednictwem emaila i/lub Aplikacji Konkursowej.
Warunkiem otrzymania Nagrody jest wypełnienie formularza osobowego. Niewypełniony formularz będzie oznaczał brak chęci otrzymania Nagrody.

Uczestnik ma 3 dni na wypełnienie formularza osobowego w Aplikacji Konkursowej od momentu powiadomienia o wygranej.
Nagroda zostanie przesłana na koszt Organizatora na adres wskazany przez Uczestnika w ciągu 60 dni licząc od daty otrzymania przez Organizatora danych adresowych.




Regulamin:

Zdjęcie ma przedstawiać osobę trzymającą napój FRUGO w butelce FRUGO i być ilustracją do hasła: „Pokaż nam, jak bardzo cieszysz się z powrotu FRUGO”.

Konkurs składa się z dwóch etapów:
a. Etap pierwszy polega na zgłoszeniu Pracy Konkursowej oraz zebraniu 30 głosów na swoje zdjęcie (lub zdjęcia).
b. Codziennie można oddać maksymalnie 10 głosów (głosowanie na zdjęcia swojego autorstwa jest niedozwolone), na jedną pracę można głosować tylko raz dziennie.
c. Uczestnicy zbierają głosy poprzez rozsyłanie znajomym indywidualnego linku do zdjęcia w aplikacji, na które znajomi mogą następnie głosować.
9. Uzbieranie 30 głosów gwarantuje przejście do drugiego etapu. Drugi etap to wybory jury, które wybierze 211 najlepszych prac konkursowych po 4 dniach od momentu zakończenia trwania konkursu.


Regulamin.pdf


FAQ

1. Co ma przedstawiać zdjęcie?

Zrób zdjęcie z FRUGO i pokaż nam, jak bardzo cieszysz się z jego powrotu.
2. Ile zdjęć mogę zgłosić?

Każdy ma prawo zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia.
3. Zdjęcie zgłoszone – i co teraz?

Jeśli chcesz się ubiegać o nasze fantastyczne nagrody, musisz zebrać głosy, aby dostać się do drugiego etapu konkursu.
4. Dlaczego moje zdjęcie jeszcze się nie pojawiło?

Zdjęcie musi zostać zaakceptowane przez moderatora, co może potrwać do 72 godzin.
5. Kiedy zdjęcie zostaje odrzucone?

Kiedy narusza zasady dobrych obyczajów i/lub jest cudzego autorstwa.
6. Co to znaczy, że udało mi się dostać do drugiego etapu?

Do drugiego etapu dostajemy się automatycznie w momencie uzbierania 30 głosów. Pamiętajcie, że Jury będzie oceniać jedynie te prace, które znalazły się w drugim etapie!

7. Czy na miejsce odrzuconego zdjęcia mogę zgłosić nową propozycję?

Każdemu użytkownikowi przysługuje limit maksymalnie 3 zgłoszeń niezależnie od decyzji moderatora. Jeśli masz na swoim koncie tylko jedno zgłoszone zdjęcie, śmiało możesz zaproponować kolejne dwa. Jeśli udało Ci się zgłosić już dwa zdjęcia, wciąż masz prawo do jeszcze jednej propozycji. W przypadku 3 wykorzystanych zgłoszeń Twój limit jest już niestety wyczerpany niezależnie od tego, czy zdjęcia zostały zaakceptowane przez moderatora.
8. Jaki jest minimalny i maksymalny dopuszczalny rozmiar zdjęcia?

Zdjęcie musi mieć minimum 15kB, a maksymalnie 2 MB.
9. Które formaty zdjęć są akceptowane?

JPG, GIF oraz PNG.
10. Czy mogę głosować na własne prace?

Nie, głosowanie na własne prace nie jest dozwolone, możesz za to poprosić o to znajomych. Każdemu użytkownikowi przysługuje oddanie aż 10 głosów dziennie. Pamiętaj, że jedna osoba nie może zagłosować więcej niż raz dziennie na tę samą pracę.


RE: KONKURS FRUGO - W końcu Nadszedł ! - Wojtas100 - 07-08-2011 06:46

++


RE: KONKURS FRUGO - W końcu Nadszedł ! - artekn - 07-08-2011 08:14

Dobrze zrozumiałem, że to bez różnicy czy będę miał 30 głosów lub 300 głosów to i tak jestem w II etapie, bo jury w II etapie nie patrzy na głosy oddane wcześniej?


RE: KONKURS FRUGO - W końcu Nadszedł ! - Dominator - 07-08-2011 08:32

Ale jak ja trzymam w ręce FRUGO czy jak ja piję FRUGO ?


RE: KONKURS FRUGO - W końcu Nadszedł ! - artekn - 08-08-2011 08:25

@up
Dowolne zdjęcie, na którym cieszysz się powrotem frugo.
+ dla stwórcy tematu i w związku z konkursem pomóżcie!


RE: KONKURS FRUGO - W końcu Nadszedł ! - janek_123 - 15-08-2011 09:19

ciekawy konkursSmile
Lubie Frugo!


RE: KONKURS FRUGO - W końcu Nadszedł ! - goblin21 - 29-08-2011 19:31

[Obrazek: aqnf.jpg]
[Obrazek: isat.jpg]

Koszulki były pewniakami. Zaledwie 95 osób przeszło do drugiego etapu. Wszystkich nagród było 201.


RE: KONKURS FRUGO - W końcu Nadszedł ! - artekn - 30-08-2011 09:10

A oto moja wygrana:


[Obrazek: cbcz.jpg]


RE: KONKURS FRUGO - W końcu Nadszedł ! - VENDETA - 01-09-2011 16:14

jest jeszcze 1 edycja czy cos bo można dodawac dalej zdjęcia ?? hmm


RE: KONKURS FRUGO - W końcu Nadszedł ! - artekn - 16-09-2011 17:52

Sorry za górnictwo..., ale doszła komuś nagroda z tego konkursu? Bo ja wypełniłem w aplikacji dane adresowe do wysyłki już z 2-3 tygodnie temu i nadal nie doszła mi koszulka Sad