Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Z-lister - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Z-lister (/Temat-Rozwiazane-Z-lister-4106)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Z-lister - nie-fikaj - 29-03-2010 18:29

Mam pewien pomysl.
Staram sie o z-listera ale srednio mi to wychodzi, znajomi nie chca otwierac emaila bo to "wirus" itd. tak samo nie znajomi.
Tak wiec na tym forum jest wielu uzytkownikow. 20 z nich zaklada nowego maila i rejestruje sie a wtedy ktos ma z-listera.
Tak, tak, wiem, pewnie powiecie ze za to ban bla bla bla.
Ale ja nie widze innej mozliwosci uzyskania z-listera. Coz, kto bedzie chcial pomoc niech pisze tutaj swoj email a kto nie to mowi sie trudno. Mam nadzieje ze troche osob sie uzbiera.
Pozdro


RE: Z-lister - Sony_st - 29-03-2010 18:37

w poradnikach masz dużo sposobów możesz spróbować, pisz na czatach, na gg, na forach spamuj, itp.


RE: Z-lister - nie-fikaj - 29-03-2010 18:43

czlowieku nawet nie wiesz ile spamowalem


RE: Z-lister - Sony_st - 29-03-2010 18:47

najlepszy sposób to demoty http://www.demotywatory.pl jak zrobisz dobry demot to w 5 minut będziesz miał 10 znajomych, ktoś tak miał z forum już


RE: Z-lister - nie-fikaj - 29-03-2010 18:53

juz probowalem na demotach i mi konto zbanowali. serio
naprawde nie chce Ci sie tych 2 min poswiecic na to zebym codziennie zbieral 2x wiecej PTZ?


RE: Z-lister - pitfromhell - 29-03-2010 18:55

(29-03-2010 18:47)sony_st napisał(a):  najlepszy sposób to demoty http://www.demotywatory.pl jak zrobisz dobry demot to w 5 minut będziesz miał 10 znajomych, ktoś tak miał z forum już

Popieram !!


RE: Z-lister - Sony_st - 29-03-2010 18:56

ale co z tego że ja Ci będę robił meile jak mają adres mojej karty sieciowej przecież, tak bym Ci pomógł, najlepiej zrób ze 2-3 meile wyślij na nie zaproszenie i daj komuś login i hasło do meila i niech się zarejestruje, jedynie tak mogę Ci pomóc Smile ja sam zbierałem z-listera od grudnia do 26 lutego


RE: Z-lister - nie-fikaj - 29-03-2010 19:01

zbychu992 <-- login
zbyszek9 <--haslo

poczta wp Big Grin zarejestruj sie


RE: Z-lister - szulakaluble - 29-03-2010 20:02

(29-03-2010 19:01)nie-fikaj napisał(a):  zbychu992 <-- login
zbyszek9 <--haslo

poczta wp Big Grin zarejestruj sie

To wybrałes poczte... i tu raczej nie znajdziesz nikogo kto zrobi dla ciebie fake kota, kazdy kto miał taka mozliwosc zrobił je dla siebie.

Na omegle spróbuj ja tam na 2 kontach zrobiłem z-listera i to w 2 tyg:>
Plus sposób z mailami ale nie tu na forum bo to bezcelowe. Zakładasz maile (nie na wp) wysyłasz zaproszenia i chodzisz po znajomych i od nich sie rejestrujesz...


RE: Z-lister - Mlody666 - 29-03-2010 20:14

Najprościej nabić przez omegle.com - nawet nie trzeba ściemniać tylko od razu pisać np: "Hi there, would you like to join my friedns list on lockerz?" I albo prawie od razu się zgadzają albo się rozłączają i następny leci. W 4 dni nabiłem tak 16 brakujących znajomych. A z fake kontami jest tak jak koledzy piszą każdy już zrobił dla siebie ile mógł Big Grin