Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
24/7 Sklepik ;o - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 24/7 Sklepik ;o (/Temat-24-7-Sklepik-o-4098)



24/7 Sklepik ;o - Dores - 29-03-2010 17:36

Nie wiążcie z tym wielkich nadziei bo i tak wszystko będzie wykupione w parę sekund, góra minutę.

Gdyby jakimś cudem udało mi się coś upolować to cenę mogę obniżać o 100% ? ze place tylko PTZ


RE: 24/7 Sklepik ;o - rj7rad - 29-03-2010 17:38

No i znów tworzysz głupi, niepotrzebny wątek. Myślisz, ze administracja nie ma co robić?
Porozglądaj się na forum zanim coś napiszesz. Na pewno znajdziesz istniejący już temat gdzie będziesz mógł wyrazić swoje zdanie bądź też zadać pytanie.


RE: 24/7 Sklepik ;o - Dores - 29-03-2010 17:39

Ja pitole odwal się człowieku i nie nabijaj bo mnie już denerwujesz.
Zadaje proste pytanie i czekam na odpowiedz a nie jakieś bzdury walisz


RE: 24/7 Sklepik ;o - Danio - 29-03-2010 19:41

po co sie pytasz jak nikt nie wie jak to będzie?


RE: 24/7 Sklepik ;o - Mlody666 - 29-03-2010 20:18

Jest już temat o sklepiku więc po zo robisz nowy bez sensu, poza tym skoro sklepik jest z zasady 24/7 to nie ma ,możliwości że wszystko będzie od razu wykupione bo wtedy nie był by to sklepik 24/7, na bank będą w nim jakieś ograniczenia.

Przestań kolego już nabijać posty i zakładać bez sensu tematy - użyj wyszukiwarki, to nie boli!


24/7 Sklepik ;o - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.