Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
O co chodzi? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: O co chodzi? (/Temat-O-co-chodzi-4090)



O co chodzi? - Shaiders - 29-03-2010 16:31

Powie mi ktoś o co chodzi. Lockerz wysłało mi w piątek i dziś tę samą wiadomość o tym, że VIP zostałem o co biega? Błąd czy co?
Dołączam wiadomość, choć wiem co znaczy, ale jakbyście nie wiedzieli co to za e-mail.


Cytat:Dear Jakub,

Congratulations on becoming a Z-Lister. You are now a member of a very
exclusive group of early members. As a member of the Z-List, you will enjoy lots
of benefits, including making DOUBLE PTZ every time you log in, answer
dailies, invite friends, and
watch videos on PLAY!

We will introduce our new Z-List program this summer, complete with a new
package of perks designed exclusively for Z-Listers. While the final package
is still top secret, we can say that you'll receive a stylish and sure-to-be
envied digital survival kit. We're also going to invite you to be our
special guest at events and private sales. We'll contact you within the next couple
of months with more information and exciting announcements. For now, just
hang tight and enjoy your double PTZ!

Thanks for being a Lockerz member and for achieving Z-List status. Stay
tuned as we introduce even more ways for you to earn and use PTZ.

Sincerely,
The Lockerz Crew

Lockerz
Pittsburgh, PA, USA



RE: O co chodzi? - kozlud94 - 29-03-2010 18:21

gratulują ci zostania z-listerem piszą ze dolaczyles do eksluzywnej grupy i trwaja prace nad nowymi nagrodami dla z-listerow

koszulki juz nie bedziesz mial chyba ze wbiles przed 19 marca


RE: O co chodzi? - Shaiders - 29-03-2010 20:14

No tak, ale pisałem że piszą to już drugi raz a z-listerem jestem od listopada.


RE: O co chodzi? - reedo - 29-03-2010 20:15

Cytat:Congratulations on becoming a Z-Lister. You are now a member of a very exclusive group of early members. As a member of the Z-List, you will enjoy lots of benefits, including making DOUBLE PTZ every time you log in, answer dailies, invite friends, and
watch videos on PLAY!

We will introduce our new Z-List program this summer, complete with a new package of perks designed exclusively for Z-Listers. While the final package is still top secret, we can say that you'll receive a stylish and sure-to-be envied digital survival kit. We're also going to invite you to be our special guest at events and private sales. We'll contact you within the next couple of months with more information and exciting announcements. For now, just hang tight and enjoy your double PTZ!

Thanks for being a Lockerz member and for achieving Z-List status. Stay tuned as we introduce even more ways for you to earn and use PTZ.

Cytat:Gratulacje z powodu zostania Z-Listerem. Jestes teraz czlonkiem bardzo ekskluzywnej grupy uzytkownikow, ktorzy dolaczyli do Lockerz bardzo wczesnie. Jako Z-Lister otrzymasz wiele przywilejow, w tym zdobywanie podwojnych punktow za kazdym razem gdy sie zalogujesz, odpowiesz na dailies, zaprosisz znajomego lub obejrzysz filmik w PLAY!

Tego lata wprowadzimy nasza nowa oferte dla Z-Listerow, w tym nowa paczke dodatkow zaprojektowanych specjalnie dla nich. Chociaz sklad paczki jest dalej sekretem, to mozemy zdradzic, ze otrzymacie stylowy i z pewnoscia godny pozazdroszczenia cyfrowy zestaw przetrwania (wtf ;d). Zamierzamy takze zaprosic cie jako goscia na nasze specjalne eventy i prywatne wyprzedaze. Skontaktujemy sie z toba w przeciagu paru nastepnych miesiacy i podamy wiecej informacji i ekscytujacych ogloszen. A teraz trzymaj sie i ciesz sie podwojnymi punktami!

Dzieki za bycie uzytkownikiem Lockerz i za uzyskanie status Z-List. Badz czujny gdy bedziemy wprowadzic jeszcze wiecej sposob na zdobywanie i uzywanie punktow.