Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potknięcie Lockerz - Nagrody z Restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Potknięcie Lockerz - Nagrody z Restocku (/Temat-Potkniecie-Lockerz-Nagrody-z-Restocku-409)



Potknięcie Lockerz - Nagrody z Restocku - Admin - 17-12-2009 16:36

W ciągu ostatnich 48 godzin w kierunku Lockerz potoczyły się fale krytyki jak i próby usprawiedliwiania całej sytuacji. O jakiej sytuacji mowa? Otóż Lockerz zbanował niektórych użytkowników, a innym wyczyścił ?tylko? PTZ, w sumie jest to 1/3 całej społeczności użytkowników Z-List. Mowa tu głównie o użytkownikach którzy zdobywali nagrody w rozdaniu które odbyło się 16 Litopada, nie wszyscy z nich dostaną to co chcą. Większości Z-Listerów którym została odebrana nagroda, a nie oszukiwali zostanie przyznany bon na zakupy w Amazon.com o wartości 50$ i oddane punkty PTZ. Również Lockerz LAB nie został oszczędzony, wielu z ich członków zostało zbanowanych. W całym zajściu ucierpiały głównie osoby które oszukiwały. Jednak jak wiadomo serwis Lockerz jest cały czas w fazie beta, więc pomyłki i błędy są w pełni usprawiedliwione, co nie oznacza że Lockerz nie czuje się winny. Główną przyczyną całego zajścia okazał się błąd w systemie który bezpowrotnie pozbawił istotnych informacji potrzebnych do zrealizowania zamówienia. Jest to ich pierwsze potknięcie i wspólnie z nimi mamy nadzieję że ostatnie, oto argumenty na korzyść Lockerz:

* Nagrody z Listopadowego rozdania mimo całego zamieszania docierają do swoich odbiorców.
* Lockerz podczas całej swojej aktywności nie zarobił nic, jeśli serwis okazałby się oszustwem jego właściciele stracili by setki tysięcy dolarów które wydali na nagrody.
* Wiele T-shirtów dla użytkowników Z-List już dotarło.
* W sieci krąży coraz więcej filmów z rozpakowania nagród.
* Galeria zdjęć na Facebooku mówiła sama za siebie (obecnie jest usunięta).
* Druga szansa dla oszustów (Tydzień amnestii Odyssa), tylko 15% osób skorzystało z szansy jakim dało im Lockerz.
* Każdy uczciwy użytkownik który coś wybrał dostanie za darmo (0 PTZ) bon o wartości 50$ w sklepie Amazon.com.
* Lockerz jest prawdziwą firmą, jest on finansowany przez Liberty Media, jedną z największych firm medialnych w USA. Szefem Executive Officer of Lockerz jest Kathy Savitt, były zarządca w Amazon.com i American Eagle Outfitters.



News z naszego bloga : http://www.lockerzlist.pl


RE: Potknięcie Lockerz - Nagrody z Restocku - Marello - 17-12-2009 16:40

Mnie fala banów i resetów PTZ omineła ufffff..... Mam 3 konta z jednego IP, mimo wszystko się obawiałem bana Smile


RE: Potknięcie Lockerz - Nagrody z Restocku - skalarado - 17-12-2009 16:47

nom ja im nic nie pisalem i niemam bana moze dostane bona Big Grin Teraz im napisze ze rozumiem ich sytuacje itp. żeby się podlizać Big Grin


RE: Potknięcie Lockerz - Nagrody z Restocku - Mariolars - 17-12-2009 17:41

Chyba nie dostane nagrody ponieważ jak trzeba było pisać na teri wysłełem im tylko screena a nie jak lockerz chciało przeslij dalej.Tylko dziwne jest to ze dostałem od nich meila ze wysłali mi ta taczke


RE: Potknięcie Lockerz - Nagrody z Restocku - vouss - 17-12-2009 19:15

Hmm ja żadnej informacji nie dostałem na maila przez chyba bana nie dostane,bo wszystko na legalu robieWink Ale mam pretensje że mam 127 pkt a powinienem mieć grubo ponad 150 i do tego nie mam zlist chociaż od 2 dni mam 21 osób ;/ Czy mam czekać na łatke czy pisać do nich? Bp za daily i logowanie 2 ptz dostaje a nie 4...


RE: Potknięcie Lockerz - Nagrody z Restocku - DonHoracy - 17-12-2009 19:47

Ja mam zaproszone ok. 30 osób a zaliczyło mi 22 więc nie jesteś sam Smile Dla przykładu dzisiaj zaprosiłem znajomego, wysłałem mu maila i co ciekawe na "głównej" pokazało mi że dołączył 2 razy, w zaproszeniach jest na czarno a ptz mi nie dodało ani razu ani nie doliczyło go do zaproszonych. Tutaj screen http://i48.tinypic.com/34nmt1f.jpg


RE: Potknięcie Lockerz - Nagrody z Restocku - vouss - 17-12-2009 20:02

mi za każdym razem na głównej wyskakuje że zarejestrował się ale nie nalicza i nie daje ptz ;p A ja codziennie odpowiadam i zamiast 8 ptz mam 4


RE: Potknięcie Lockerz - Nagrody z Restocku - Qrinq - 20-12-2009 15:41

Miejmy nadzieje ze po nowym roku zostanie wszystko poprawione i nie bedzie zadnych bugow


RE: Potknięcie Lockerz - Nagrody z Restocku - Mathis K - 21-12-2009 20:20

ja mam 2 konta na jednym zapraszam znajomych i dzialam pelna para natomiast na 2 koncie "taty;p" odpowiadam tylko na pytania moze po jakims czasie wymienie sobie na jakas gierke lub cos;]


RE: Potknięcie Lockerz - Nagrody z Restocku - Zythus - 21-12-2009 22:11

I teraz wszyscy użytkownicy będą pisać o tym, jak to im nie zaliczyło znajomych. Fajnie, aż miło popatrzeć na 5 nowych postów w każdym temacie, jak to komuś nie zaliczyło znajomych.

LUDZIE CZYTAJCIE NEWSY DOKŁADNIE!