Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Update Lockerz i zamknięcie Ptzplace. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Update Lockerz i zamknięcie Ptzplace. (/Temat-Update-Lockerz-i-zamkniecie-Ptzplace-40898)

Strony: 1 2 3


Update Lockerz i zamknięcie Ptzplace. - Tech - 03-08-2011 12:49

Chyba nikt nie spodziewał się, że zmiany nadejdą tak szybko. Zaledwie kilka dni temu dawałem TUTAJ pierwsze screeny nowej wersji Lockerz, a już dziś update został oficjalnie wprowadzony na Lockerz.com!

[Obrazek: uhohs.jpg]

Najważniejsze zmiany:
- nowy "menu bar" u góry strony
- brak jakiejkolwiek zakładki z restockami i 24/7
- także strona ptzplace.lockerz.com nie wyświetla już pamiętnego obrazka "Prize Redemption Coming Soon" a jedynie przekierowuje do strony http://lockerz.com/dealz
- wspomniane Dealze, nowy sposób wydawania PTZ
- zmiany w PLAY: zmieniona szata graficzna i brak sortowania filmików względem PTZ

[Obrazek: comingsoon.png]

Niestety w SHOPIE w dalszym ciągu brak możliwości wysyłki do Polski i innych obiecanych krajów, o czym Razer pisał w TYM temacie. Widocznie jeszcze trochę musimy poczekać na legalnie zamawianie z Lockerzowego sklepu.

Wygląda na to, że nastał wreszcie oficjalny koniec restocków. Tak to już jest, że wszystko kiedyś dobiega końca (zwłaszcza to co dobre : P). Coś nowego zastępuje stare itd. Ja osobiście dziękuję Lockerz za te niemal 2 lata pełnych emocji na TSie i forumowym chatboxie. Niewykluczone, że na Lockerz pojawią się jeszcze nowe sposoby na wydawanie PTZ, ale chyba żaden nie będzie już tak ekscytujący jak restocki :) Na koniec znaleziony screen z Lockerz w '09:

[Obrazek: crackinglockerz.jpg]



RE: Update Lockerz i zamknięcie Ptzplace. - Dominator - 03-08-2011 12:53

[*] Szkoda mi restocków Sad


RE: Update Lockerz i zamknięcie Ptzplace. - Tech - 03-08-2011 13:06

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=xw_OEU2U4W8[/my-youtube]

Ajj, przypomniało mi się kampienie rok temu w czerwcu. Jak to się czekało cały tydzień, a na końcu Lockerz przełożyło Restock. To były 'czasy' :)


RE: Update Lockerz i zamknięcie Ptzplace. - tomsonFCB - 03-08-2011 14:28

Te wspaniałe czasy niestety już nie wrócą Sad
Fajnie jak by chociaż obniżki 100% w shopie zostawili.


RE: Update Lockerz i zamknięcie Ptzplace. - pitfromhell - 03-08-2011 14:59

Dobrze admin zrobił zmieniając domenę z Lockerz Forum.eu na Zarabiam.com Big Grin


RE: Update Lockerz i zamknięcie Ptzplace. - Vesperus - 03-08-2011 16:34

Szkoda restocków a w szczególności kampienia, które zazwyczaj było lepsze niż restock Sad


RE: Update Lockerz i zamknięcie Ptzplace. - Burned - 03-08-2011 22:20

Szkoda restocków, bo nie trzeba było miec dużo PTZ żeby coś zgarnacBig Grin A czasami nawet fajnie się siedziało i czekało.


RE: Update Lockerz i zamknięcie Ptzplace. - pitfromhell - 04-08-2011 00:21

Byle wróciły zniżki do 100%, albo przynajmniej chociaż do 80%.

Amen.


RE: Update Lockerz i zamknięcie Ptzplace. - michal2612 - 04-08-2011 00:23

każda zmiana jest dobra Wink


RE: Update Lockerz i zamknięcie Ptzplace. - Grub63 - 04-08-2011 01:21

(04-08-2011 00:23)michal2612 napisał(a):  każda zmiana jest dobra Wink

Nie każda, bo czasami może się coś zmienić na złe :idea:
Ja już dawno skreśliłem Lockerz Lol