Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program dla właścicieli stron www. WYPŁACIŁEM JEDNORAZOWO PONAD 11 000 ZŁ!!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Program dla właścicieli stron www. WYPŁACIŁEM JEDNORAZOWO PONAD 11 000 ZŁ!!!! (/Temat-Program-dla-wlascicieli-stron-www-WYPLACILEM-JEDNORAZOWO-PONAD-11-000-ZL-40888)

Strony: 1 2


Program dla właścicieli stron www. WYPŁACIŁEM JEDNORAZOWO PONAD 11 000 ZŁ!!!! - xennon - 03-08-2011 00:07

Czym jest serwis NetSales?

NetSales jest polskim serwisem dla każdego Webmastera, który chciałby zarabiać na swojej stronie internetowej poprzez wyświetlanie na niej reklam graficznych lub tekstowych.

Za co dostaję pieniądze?


W NetSales płatności rozliczane są w czterech opcjonalnych modelach: CPC (cost per click, czyli za kliknięcie), CPA (cost per action, czyli za jakąś wykonaną akcję), CPS (cost per sale, czyli za sprzedany produkt) oraz CPL (cost per lead, czyli płatność za pozostawienie danych kontaktowych).

Jakiego typu są to reklamy?


NetSales oferuje reklamy graficzne w niemalże każdym rozmiarze (od najmniejszych buttoników po wielkie bannery) oraz linki tekstowe. Istnieje również możliwość przygotowania własnych kreacji do reklamowania danych kampanii.

Zarejestrowałem się i co dalej?


Po zarejestrowaniu się należy przejść do zakładki "Programy". W zakładce tej znajdują się wszystkie obecnie dostępne kampanie reklamowe. Jeżeli chcemy przystąpić do udziału w jakiejś należy kliknąć na jej nazwę, a następnie zgłosić się do udziału w niej. Po zgłoszeniu należy czekać na maila potwierdzającego udział bądź odrzucenie.




UWAGA!!!
29 LIPCA OTRZYMAŁEM WYPŁATĘ W WYSOKOŚCI 11 417,68 ZŁ



LINK DO REJESTRACJI:
http://server.netsales.pl/


RE: Program dla właścicieli stron www. WYPŁACIŁEM JEDNORAZOWO PONAD 11 000 ZŁ!!!! - FireMedia - 03-08-2011 00:13

7936/ wiec zarejestrowales sie maksymalnie w czerwcu/lipcu wiec nie mogles jeszcze takiej kwoty raczej dostacWink


RE: Program dla właścicieli stron www. WYPŁACIŁEM JEDNORAZOWO PONAD 11 000 ZŁ!!!! - xennon - 03-08-2011 00:24

Zarejestrowałem Się Z Początkiem Maja Smile Moja Pierwsza Wypłata To Było Ok 3,700 Zl (Wypłacone Końcem Czerwca) A To Była Druga Wypłata... Przy Drugiej Wypłacie Zarobki Z Poleconych To Ponad 4K Pln (43 Poleconych)

Do Tego Mając Stronę O Bardzo Dużej Oglądalności Można Naprawdę Wiele. Dobrze Zrobiona Strona + Dobry Temat = Akceptacja Do Bardzo Dużej Ilości Programów, Z Czym Też Wiąże Się Wysokość Zysków.

Z Resztą Co Ja Będę Się Tłumaczył...

Przelew Jest I To Mnie Cieszy Smile


RE: Program dla właścicieli stron www. WYPŁACIŁEM JEDNORAZOWO PONAD 11 000 ZŁ!!!! - masterex2 - 03-08-2011 22:45

Przelew może i jest, opis ładnie podkoloryzowany ale screena z taką wypłatą nie ma ;/


RE: Program dla właścicieli stron www. WYPŁACIŁEM JEDNORAZOWO PONAD 11 000 ZŁ!!!! - xennon - 04-08-2011 00:30

[Obrazek: NETSALES.png]

I jeszcze screen z historii konta NetSales.

[Obrazek: NETSALES2.png]


RE: Program dla właścicieli stron www. WYPŁACIŁEM JEDNORAZOWO PONAD 11 000 ZŁ!!!! - georgeflikon - 10-08-2011 22:59

Jakie są statystyki Twojej strony?


RE: Program dla właścicieli stron www. WYPŁACIŁEM JEDNORAZOWO PONAD 11 000 ZŁ!!!! - frogii1990 - 11-08-2011 17:59

też jestem ciekawy ileż to setek tysięcy milionów odwiedzin musi mieć strona żeby zarobić na niej 11tys...


RE: Program dla właścicieli stron www. WYPŁACIŁEM JEDNORAZOWO PONAD 11 000 ZŁ!!!! - xennon - 13-08-2011 22:48

ok 10 000 UV dziennie

Ale netsales zalicza 1IP/24h wiec znajomi troche pomagaja Smile

I poszedł jeden kredyt hipoteczny (0,5% wartości dla mnie)


RE: Program dla właścicieli stron www. WYPŁACIŁEM JEDNORAZOWO PONAD 11 000 ZŁ!!!! - janek_123 - 15-08-2011 09:22

jestem zapisany w NetSales, ale takich wypłat to nie mam i raczej nie będe miałBig Grin


RE: Program dla właścicieli stron www. WYPŁACIŁEM JEDNORAZOWO PONAD 11 000 ZŁ!!!! - Admin - 15-08-2011 16:30

na prosbe autora