Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Filmy nie działają - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Filmy nie działają (/Temat-Rozwiazane-Filmy-nie-dzialaja-4087)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Filmy nie działają - bartekfabin - 29-03-2010 16:08

Na Hallway gdy chce oglądną film piszę
This video may not be available in certain regions.

To samo w zakładce Play przy opisie filmu. Próbowałem tym sposobem OpenDNS i zmieniłem DNS na : 208.67.222.222, ale to nic mi nie daje i tak nie mogę oglądać filmów.

Macie jakąś poradę ?

PS. Słyszałem że proxy jest niedozwolone i że można dostać bana.


RE: Filmy nie działają - pitfromhell - 29-03-2010 16:13

"This video may not be available in certain regions." Ten film mogą oglądać tylko ludzie z USA :-) Jak takie coś piszę to nikt z "Reszty Świata" nie może ich oglądać. :-) Oczywiście możesz przez proxy, ale czy warto ryzykować dla 40 czy 50 PTZ ?Big Grin
Ale inne filmy Ci działają ?


RE: Filmy nie działają - omisiu - 29-03-2010 16:15

nie mam taki sam komunikat


RE: Filmy nie działają - pitfromhell - 29-03-2010 16:20

Żaden z koło 120 filmów Ci nie działa tak ?


RE: Filmy nie działają - szulakaluble - 29-03-2010 16:42

(29-03-2010 16:13)pitfromhell napisał(a):  Ale inne filmy Ci działają ?

Przeczytaj jeszcze raz post bartekfabina i zastanów sie nad swoim pytaniem....


RE: Filmy nie działają - pitfromhell - 29-03-2010 16:47

(29-03-2010 16:42)szulakaluble napisał(a):  
(29-03-2010 16:13)pitfromhell napisał(a):  Ale inne filmy Ci działają ?

Przeczytaj jeszcze raz post bartekfabina i zastanów sie nad swoim pytaniem....

Tak więc http://www.lockerz.com > zakładka PLAY > Featured Episodes 7 czy 8 pierwszych filmów jest przeznaczone wyłącznie dla USA, a w poście @bartekfabina nie ma cytuje "Błagam pomocy, żaden film mi nie działa, JEZU proszę POMÓŻ."

Może skończyłeś filozofie i z jego wypowiedzi wywnioskowałeś jakieś ukryte symbole, hmm ?:o I jak już wszedłeś w temat, możesz mu pomóc Smile

Po prostu gostek sprawdził 2-3 pierwsze filmy i zaczął wypisywać posty...


RE: Filmy nie działają - szulakaluble - 29-03-2010 17:07

(29-03-2010 16:47)pitfromhell napisał(a):  Może skończyłeś filozofie i z jego wypowiedzi wywnioskowałeś jakieś ukryte symbole, hmm ?:o I jak już wszedłeś w temat, możesz mu pomóc Smile

Po prostu gostek sprawdził 2-3 pierwsze filmy i zaczął wypisywać posty...

Nie, ja poprostu potrafie czytac ze zrozumieniem....


RE: Filmy nie działają - bartekfabin - 29-03-2010 17:08

Zanim zaczęło się March Radness to oglądałem filmy z zakładki Play oraz te na Hallway, a teraz jak lockerz coś zrobiło z tymi filmami i nie da się oglądać to nie otwiera żadnych filmów ani w zakładce Play ani na Hallway.
Wypróbowałem ten sposób z OpenDNS, ale to nic nie zmieniło.
I gdy na Hallway chce włączyć film to na środku odtwarzacza piszę : This video may not be available in certain regions.
i to samo przy opisie filmu z zakładki Play. Nie wiem czy przy każdym filmie to piszę, ale za to wiem, że żaden mi nie działa.

Chyba już wszystko powiedziałem i czekam na odpowiedź.


RE: Filmy nie działają - szulakaluble - 29-03-2010 20:31

Ale zamiast czekać na odpowiedz to mogłeś przeszukać forum... z dnia na dzień jest tam coraz więcej tematów o tym ze filmy nie działają... a ja ci streszczę to tak... Nie wiem czemu dns ci nie działa ale bez tego zapomnij o oglądaniu filmów. Może jeszcze pokombinuj bo są osoby które tez się żaliły ze dns nie działa itp a źle to robiły... Inne sposoby raczej omijaj szerokim łukiem...


RE: Filmy nie działają - Mlody666 - 29-03-2010 21:01

Działający sposób z DNS jest już nawet opisany na komputery apple i chyba na wszystkie istniejące windowsy więc przeszukaj forum. Może byc problem z twoim netem - nie na wszystkich łączach to działa, wiem że były jakieś problemy na neostradzie. Przeszukaj dokładnie forum może coś Ci się rzuci w oczy, albo po prostu napisz tu na czym siedzisz, może jakiś znawca, informatyk Ci pomoże:idea: