Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Troszkę info o X-pudle.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: Xbox (/Forum-Xbox-144)
+---- Wątek: Troszkę info o X-pudle.. (/Temat-Troszke-info-o-X-pudle-40853)



Troszkę info o X-pudle.. - Wojtas100 - 02-08-2011 11:34

Jak wiadomo są wakacje to jest troszkę czasu na upload Smile
Zarobek z lipca postanowiłem przeznaczyć na kupno xboxa Smile
Nie pisać mi ,że mogłem kupić PS3 ,ponieważ kupiłem xboxa z tego względu ,że kumple również go mają i będzie z kim grać itd.

jeśli ktoś posiada obojętnie którą wersję to piszcie i oczywiście dopisujcie jakie gry macie ,może coś znajdziemy wspólnego Smile

Ja posiadam na razie 4 gierki
-Forza Motorsport 3
-HALO Reach
-HALO 3 O.D.S.T
-Fable 3


RE: Troszkę info o X-pudle.. - ozgutek11d - 02-08-2011 12:52

Siemanko. Też mam x360 lecz jest mały problem Tongue Jest przerobiony więc przez neta nie pogramy Tongue

A gierki to dużo by wymieniać. Ale takie najlepsze to :

Forza 3
GTA IV
FIFA 11

Najczęściej w nie gram Tongue


RE: Troszkę info o X-pudle.. - Nextor - 25-08-2011 23:14

Co do xBoxa to Posiadam wersję Slim z dyskiem 250 GB a tak na prawdę 219 GB bo takie daję Smile
Ale mniejsza,Jestem bardzo zadowolony wszystko ładnie pięknie,jedyne co mnie ostatnio zdziwiło to wyłączanie się nagle pada podczas gry Smile
Czytałem trochę o tym ludzie pisali że im nie stykają te sprężynki od baterii itp...Inni pisali żeby wyłączyć wibrację w padzie jednak to pomaga ale po jakiejś godzinie grania problem się pojawia ten sam,jednak nie przejmuję się możliwe że te sprężynki nie stykają.
Co do gier w zestawie miałem Forze3,Alan Wake A dokupiłem sobie BBC2,GTA IV Jerk2
Zastanawiam się co by jeszcze kupić myślałem nad mafią II i jeszcze jakąś Piłkarską coś jak fifa PES ? Co polecacie ?
Pozdrawiam


RE: Troszkę info o X-pudle.. - Dramer - 10-09-2011 23:21

Kup pes'a lepsza grafika, fizyka do tego licencionowane champiosn lague dużo lepsze od fify


RE: Troszkę info o X-pudle.. - Morfit - 11-09-2011 01:14

Po tym co zaprezentowało demo PES'a 12, nawracam jednak do Fify.


RE: Troszkę info o X-pudle.. - Bolt - 11-09-2011 11:16

11 obie części ładne, 12 kupiłbym pesa. Mafię mam na PS3, kampania piekielnie krótka no i.. łatwa. Ale gra sama w sobie do polecenia, piękna grafika i mimo że krótka to wciągająca gra Smile Ale bardziej bym ci polecił L.A Noire - gra miażdży system że tak powiem


RE: Troszkę info o X-pudle.. - Nextor - 14-09-2011 16:20

Myslałem jeszcze nad jakąś napierdalanką Jerk ;d
Kumpel Poleca UFC 2009 Moze macie coś lepszego ?


RE: Troszkę info o X-pudle.. - vincentdangogh - 19-09-2011 11:20

Xbox 360 Slim 250GB z padem, headset'em oraz perksują Rock Band

Gry:
- Fifa 11
- Rock Band
- NFS: Hot Pursuit
- Lost Oddysey
- Resident Evil 5
- Fallout 3
- Assassin's Creed


RE: Troszkę info o X-pudle.. - Nextor - 24-09-2011 18:52

Ban to nie bazar!!