Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Telefon za ok. 500 zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Telefon za ok. 500 zł (/Temat-Telefon-za-ok-500-zl-40831)

Strony: 1 2


Telefon za ok. 500 zł - Lookso - 01-08-2011 19:42

Jaki polecacie telefon za ok. 500 zł na chwilę obecną?
Jestem klientem Orange ale wolałbym z nimi żadnych umów nie podpisywać bo najczęściej taniej jest kupić gdzieś np. na allegro niż podpisywać to i spłacać...

Na oku miałem Sony Xperia X10 mini pro oraz Samsung Galaxy Spica.
Znacie jakieś fajne telefony za tą cenę? Co myślicie o tych telefonach? Który lepszy?

Zapraszam do konferencji Wink


RE: Telefon za ok. 500 zł - Derek - 01-08-2011 19:54

Polecam kupić nokie i to najlepiej ze symbianem ver 3 najlepiej taki który jest na liscie http://mobilepanel2.nielsen.com/ bo dzięki takiemu telefonowi można zarabiać Smile. jak chcesz szczegoły pisz na pw


RE: Telefon za ok. 500 zł - Lookso - 01-08-2011 20:05

Właśnie się patrzyłem na NOKIA C5-03. Fajny telefon, ale właśnie nie wiem czy wybrać lepszą firmę Nokia z symbianem czy telefon z lepszym prockiem i wielofunkcyjnym androidem (tu mam na myśli Spicę)...
Xperia chyba jest tak zrobiona że ma swój specjalny przerobiony soft z androidem właśnie tylko i wyłącznie pod telefon co mi się wydaje złą rzeczą... i rozsuwana klapka czego nie popieram, bo miałem taki telefon i mi się rozsypał więc chcę kupić nowy.
Jak sądzicie? Xperia mini pro odpada?


RE: Telefon za ok. 500 zł - Derek - 01-08-2011 20:47

widziałem ta xperie strasznie male klawisze ma. Telefon bardziej dla kobiet przeznaczony


RE: Telefon za ok. 500 zł - Leopard - 01-08-2011 21:04

Nie bierz Nokii!
Symbian to zabytek i nie jest już praktycznie rozwijany. Aplikacje są lipne a do tego system nie stabilny. Jeśli do 500zł to bierz jakiś telefon z Androidem, bo to jeden z dwóch obecnie sensownych OS'ów (drugi to iOS). Masa aplikacji, modyfikacji, a do tego aktualizacje.


RE: Telefon za ok. 500 zł - Lookso - 01-08-2011 21:23

W sumie też tak myślę jak Leo, ale lepiej się zawsze upewnić niż wydać pieniądze i być niezadowolonym ze swojego zakupu Smile


RE: Telefon za ok. 500 zł - mariio - 01-08-2011 21:45

Leo zapomniałeś że jest jeszcze takie coś jak wp7 - nie jest może tak rozwinięty jak android ale jest dobry i nie zapominajmy on nim !!

z drugiej strony dobrego i taniego tela z wp7 nie znajdziesz więc nie wiem czy akurat powinienem wspominać tu o wp7.
Telefony jakie powinieneś rozważyć:
Samsung Galaxy Ace
Samsung Galaxy S ( używany możesz już tanio wyciągnąć )
HTC HD2 ( używany możesz już tanio wyciągnąć )
HTC Wildfire S
SE X10 ( używany możesz już tanio wyciągnąć )
Samsung Wave 2 ( tyle że Bada, która jest bardzo słabo rozwinięta w porównaniu do Androida, ale sam tel świetny )
telefony które podałem możesz znaleźć na allegro w stanie nowym lub używanym zależnie od tego który wybierzesz w granicach 500 - 750 zł Big Grin


RE: Telefon za ok. 500 zł - Dawidek - 02-08-2011 10:50

Do tej ceny nie bierz Spice bo będziesz tego bardzo żałował, X10 mini tez sobie odpuść. Do tej ceny: Samsung Galaxy Gio/Ace lub LG P500.


RE: Telefon za ok. 500 zł - Zythus - 02-08-2011 11:51

http://forum.pcformat.pl/Jaki-telefon-w-danej-kwocie-mini-FAQ-dotyczace-smartfonow-t

spica albo lg p500


RE: Telefon za ok. 500 zł - Lubelak - 02-08-2011 13:04

(01-08-2011 21:04)Leopard napisał(a):  Nie bierz Nokii!
Symbian to zabytek i nie jest już praktycznie rozwijany. Aplikacje są lipne a do tego system nie stabilny. Jeśli do 500zł to bierz jakiś telefon z Androidem, bo to jeden z dwóch obecnie sensownych OS'ów (drugi to iOS). Masa aplikacji, modyfikacji, a do tego aktualizacje.

Niestabilny to chyba ty jesteś w łóżku ,symbian BYŁ jednym z najlepszych systemów jeżeli miałeś jakąś dupną nokie to sie nie wypowiadaj ,bo akurat symbiana znam od początków