Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JPP !!! Wiecie o co chodzi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: JPP !!! Wiecie o co chodzi (/Temat-JPP-Wiecie-o-co-chodzi-4075)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - rajmek126p - 29-03-2010 15:37

Powiem Ci Kilol Ze z tymi kurwa** nie wygrasz 2 lata temu leciała do mojego starego paczka z francji w paczce (miałbyc) zegarek (nie jakis szajs) i dlamnie Telefon kiedy kurier przyszedl do mnie i stary odebrał paczkę na poczatku nie zauwazyl ze byla otworzona paczka i byla za lekka gdy otworzył nic nie bylo i poszedl na poczte zrobic popeline i nawet na psy poszedl itp i nie wygral z nimi ;/


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - rafti - 29-03-2010 15:42

(29-03-2010 15:34)Kilol napisał(a):  
(29-03-2010 15:29)rafti napisał(a):  a ja uwazam ze to prowokacja super moda Big Grin
- kto z listonoszy sie podlozy i nie da do podpisu potwierdzenia?
- dziwne ze po otwarciu dopiero 2 dowody na otwieranie wczesniejsze paczki sie pojawily? wczesniej ich nie bylo? (nie powinenes jej wogole otwierac)
- dawno juz na poczcie kolego powines byc jesli cos takiego mialo miejsce (teraz po otwarciu mozesz nawet do prezydenta pisacSmile )
- foty tez by dawno byly (teraz aparatu nie ma chyba w piekarnikach Smile i tez nie jestem pewnien czy takiego nie maSmile )
i teraz dopiero sie dyskusja rozpeta a raczej atak na moja wypowiedz Smile

Gościu jaka prowokacja. Możesz mi nie wierzyć i w ogóle tutaj nie pisać.
Co byś zrobił jakby do ciebie przyszła oczekiwana długo nagroda ?
Proste, że otworzyłbyś ją. Poczta niestety zamknięta.
Aparatu nie mam, bo nie twoja sprawa gdzie teraz on się znajduje.

forum jest do wyrazania swoich opini i mam do tego prawo to ze nie wierze to juz sie domysliles. A jesli ta hipotetyczna sytuacja miala miejsce to sorry ale jutro nie masz co tam nawet szukac. Z aparatem jasne ze nie moja sprawa, ale podobnie jak ja zareaguja pracownicy/naczelnik poczty. A tak przy okazji mala szkodliwosc czynu wiec z policja to sobie glowy nie ma co zawracac, tylko latania bedzie. Kazda paczka musi miec potwierdzenie od nadania, poprzez kazde przepakowanie jej z auta czy pociagu czy nawet roweru Smile wiec i potwierdzenie odbioru musi byc. A takie listonosz zdaje na poczcie jak wraca i tam znajduje sie podpis. Tak z ciekawosci posledze temat i poczekam na foty Smile


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Dyzma - 29-03-2010 15:42

A ja się zastanawiałem skąd moja ciocia pracująca na poczcie wytrzasnęła taką gierkę, dzięki@!


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Royside - 29-03-2010 15:43

Co nie ma szans? co nie ma szans się pytam?

Trzeba walczyc o swoje , nie interesuj się Kilol co oni piszą , te teksty typu nie dasz rady , nic nie zrobisz itp. jeżeli ci zależy to walcz a wkońcu to wywalczysz , może nawet odszkodowanie warte więcej niż gre.

Ja bym się nie poddawał


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Kilol - 29-03-2010 15:45

@Royside
Masz rację.Smile


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - rajmek126p - 29-03-2010 15:46

no powalcz powalcz bo to sa kurwy wedrowniczki Big Grin

@rafti
Po 1 malo bylo takich przypadkow ze cos ginie na poczcie???
po 2 ja juz tego doswiadczylem to wiem


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Kicha - 29-03-2010 15:47

Tym razem gra, a co może być kolejne? ;/ Nie chodzi mi tylko o lockerz ale ogólnie wysyłki przez pocztę. Ludzie wysyłają rożne rzeczy tańsze i droższe.


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - rajmek126p - 29-03-2010 15:51

najgorzej jak by ujebali sobie imaca lub ps3 ;/


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Kilol - 29-03-2010 15:54

Wątpię, żeby za****li taką nagrodę. Gra jest mała, więc jakiś poj*b sobie schował do plecaka i się
cieszy.


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Kicha - 29-03-2010 15:55

Współczuje, czekałeś na nagrodę a tu klops;/ No nic, czekam aż jakieś nowe fakty się pojawią czy coś.