Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JPP !!! Wiecie o co chodzi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: JPP !!! Wiecie o co chodzi (/Temat-JPP-Wiecie-o-co-chodzi-4075)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - MAIKEL1946 - 29-03-2010 15:19

Pewnie ten ktos co zwinoł Twoja paczkę musial znac Lockerz i po prostu pozazdrościł Ci


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - MotorniczyTramwaju - 29-03-2010 15:20

Ja paczki z kubkiem z lutowego nie podpisywałem. Miałem awizo więc tylko legitke pokazałem. No to już kolejny przypadek. To już wiem, że jak coś cenniejszego wygram to kuriera biorę


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Kilol - 29-03-2010 15:21

(29-03-2010 15:18)Dores napisał(a):  Foty daj

Aparat powinienem mieć dopiero wieczorem. Wtedy wrzucę fotki.


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Alcor - 29-03-2010 15:24

(29-03-2010 15:20)motorniczytramwaju napisał(a):  Ja paczki z kubkiem z lutowego nie podpisywałem. Miałem awizo więc tylko legitke pokazałem. No to już kolejny przypadek. To już wiem, że jak coś cenniejszego wygram to kuriera biorę

Lockerz cenne nagrody (ipody, ps3, psp) wysyła kurierem, a tylko gry, skiny na iphone, filmy puszcza przez pocztę. Tongue


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Kicha - 29-03-2010 15:28

Przepraszam że się wyrażę brzydko. Ale jak bym spotkał takiego człowieka z poczty który mi wziął grę czy coś z paczki to bym go "Za jaja i na latarnię"!!!
Nie puścić im tego płazem!


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - pitfromhell - 29-03-2010 15:29

Kilol, szczerze wątpię że uda Ci się coś w tej sprawie zrobić :/ Jedyne co można zrobić to napisać do lockerzów aby przestali korzystać z PP. Poczcie raczej nic nie udowodnisz, bo jak ? A taka gra ile może kosztować 80-100 zł ? Dla policji mała szkoda ...
Oczywiście możesz nagłośnić sprawę Smile


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Mlody666 - 29-03-2010 15:29

no to ładnie Cię załatwili frajerzy...
Po pierwsze to całą drogę takiego listu/paczki można prześledzić - powinien być jakiś list przewozowy, po drugie jeżeli paczka nie była ubezpieczona lub nie miała jakieś tam zadeklarowanej wartości jako przesyłka to poczta Ci nic nie odda z własnej woli - co najwyżej na drodze postępowania cywilnego. Kradzież powinieneś i tak zgłosić na Policji przynajmniej po to żeby mieć papierek że zgłosiłeś a nie sam zajumałes grę a teraz ściemniasz...


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - rafti - 29-03-2010 15:29

a ja uwazam ze to prowokacja super moda Big Grin
- kto z listonoszy sie podlozy i nie da do podpisu potwierdzenia?
- dziwne ze po otwarciu dopiero 2 dowody na otwieranie wczesniejsze paczki sie pojawily? wczesniej ich nie bylo? (nie powinenes jej wogole otwierac)
- dawno juz na poczcie kolego powines byc jesli cos takiego mialo miejsce (teraz po otwarciu mozesz nawet do prezydenta pisacSmile )
- foty tez by dawno byly (teraz aparatu nie ma chyba w piekarnikach Smile i tez nie jestem pewnien czy takiego nie maSmile )
i teraz dopiero sie dyskusja rozpeta a raczej atak na moja wypowiedz Smile


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Rychu-Peja - 29-03-2010 15:31

[Obrazek: polscyzlodzieje.jpg]

Z nudów .... Big Grin


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Kilol - 29-03-2010 15:34

(29-03-2010 15:29)rafti napisał(a):  a ja uwazam ze to prowokacja super moda Big Grin
- kto z listonoszy sie podlozy i nie da do podpisu potwierdzenia?
- dziwne ze po otwarciu dopiero 2 dowody na otwieranie wczesniejsze paczki sie pojawily? wczesniej ich nie bylo? (nie powinenes jej wogole otwierac)
- dawno juz na poczcie kolego powines byc jesli cos takiego mialo miejsce (teraz po otwarciu mozesz nawet do prezydenta pisacSmile )
- foty tez by dawno byly (teraz aparatu nie ma chyba w piekarnikach Smile i tez nie jestem pewnien czy takiego nie maSmile )
i teraz dopiero sie dyskusja rozpeta a raczej atak na moja wypowiedz Smile

Gościu jaka prowokacja. Możesz mi nie wierzyć i w ogóle tutaj nie pisać.
Co byś zrobił jakby do ciebie przyszła oczekiwana długo nagroda ?
Proste, że otworzyłbyś ją. Poczta niestety zamknięta.
Aparatu nie mam, bo nie twoja sprawa gdzie teraz on się znajduje.