Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JPP !!! Wiecie o co chodzi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: JPP !!! Wiecie o co chodzi (/Temat-JPP-Wiecie-o-co-chodzi-4075)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Burned - 29-03-2010 22:15

Mówie ci nawet jak nie odzyskasz to dobrze jest zrobic awanture bo koles sobie pomyśli że nikt sie nie czepia bo wie ze nie odzyska to bedzie dalej kradl a tak sie speszy i da sobie spokoj. Trzeba gnoic takich frajerow !!!!


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Kilol - 29-03-2010 22:16

@ciaach357
O to mi właśnie chodzi.


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - pitfromhell - 30-03-2010 09:30

To gdzie te zdjęcia ?Smile


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - rafti - 30-03-2010 13:58

wywoluja sie Big Grin


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Kilol - 30-03-2010 14:01

Spokojnie. Zdjęcia jeszcze dodam. Wrzuciłbym teraz, ale przyszedłem ze SQL i paczki nie ma.Tongue
Widocznie mamuśka poszła na pocztę złożyć skargę, lub coś.

EDIT :
Paczka już jest, fotki mam, baterie się ładują.Tongue


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - rafti - 30-03-2010 14:54

i co na poczcie powiedzieli?Wink


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Kilol - 30-03-2010 14:57

Powiedzieli, że oni ręczą za swoich pracowników, że pamiętają jak podbijali tę paczkę.
Bardzo przepraszali za taki obraz wydarzeń. Powiedzieli też, że można zgłosić skargę, lecz
my mother nie chciała.Tongue


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - rafti - 30-03-2010 15:00

to po co wogole sobie glowe zawracac? bez reklamacji? itp? jakos dziwny obieg sprawa przybrala.... czyzby potywierdzilo sie to co wczoraj pisalem?Smile


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Kilol - 30-03-2010 15:06

Ale jednak zdałem sobie sprawę z tego, że nic to mi to nie da. Powiedzieli, że nawet żadnego odszkodowania
nie będzie, bo jest to jako list polecony, czy coś tak.
W tym wątku chciałem głównie wam uświadomić, że PP to złodzieje i żebyście też bali się o swoje paczki.

Niestety mam problemy z aparatem. Postaram się wrzucić foty jak najszybciej. Sry ! ;/


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - rafti - 30-03-2010 15:12

Listy polecone sa ubezpieczone i gubiac list poczta placi, jesli sie nie myle 30x wartosci wysylki (nie zawartosci) ja tam tylko chce jeszcze foty zobaczyc zeby sie potwierdzic do konca Smile