Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hotfile - zarejestruj się z reflinka a oddam ci 50% pieniędzy które na tobie zarobię - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Hotfile - zarejestruj się z reflinka a oddam ci 50% pieniędzy które na tobie zarobię (/Temat-Hotfile-zarejestruj-sie-z-reflinka-a-oddam-ci-50-pieniedzy-ktore-na-tobie-zarobie-40666)



Hotfile - zarejestruj się z reflinka a oddam ci 50% pieniędzy które na tobie zarobię - laki992 - 29-07-2011 14:12

Witam, mam do zaoferowania taki malutki program refback. Zasady są proste zakładasz konto z mojego reflinka i uploadujesz pliki potem je udostępniasz i zarabiasz, czyli robisz to co należy robić chcąc zarobić. Przypuszczalnie zarobisz dla mnie 2$ ja oddam ci 1$. Wypłaty co miesiąc na PayPal. Zasady myślę sprawiedliwe bo każdy zarabia po 50% Smile

Myślę że wszystko jasne i każdy wie o co biega. Skoro masz się rejestrować z czyjegoś reflinka to chociaż spróbuj na tym zarobić...

Hotfile.com - http://hotfile.com/register.html?reff=4709209

Chcesz uczestniczyć to napisz na GG
GG - 34017361

Zapraszam do programu!


RE: Hotfile - zarejestruj się z reflinka a oddam ci 50% pieniędzy które na tobie zarobię - Grub63 - 29-07-2011 14:49

(29-07-2011 14:12)laki992 napisał(a):  (...) Zasady są proste zakładasz konto z mojego reflinka i uploadujesz pliki potem je udostępniasz i zarabiasz (...)

... potem coś się HF odwidzi i banują ci konto Lol
nie, dziękuję, wrzucałem tam pliki ponad 1,5 roku, i nagle przyszedł dzień, w którym ujrzałem "This account has been removed" czy jakoś tak, także nie polecam HF jako źródła zarobku Undecided


RE: Hotfile - zarejestruj się z reflinka a oddam ci 50% pieniędzy które na tobie zarobię - Wojtas100 - 29-07-2011 15:03

(29-07-2011 14:49)Grub63 napisał(a):  
(29-07-2011 14:12)laki992 napisał(a):  (...) Zasady są proste zakładasz konto z mojego reflinka i uploadujesz pliki potem je udostępniasz i zarabiasz (...)

... potem coś się HF odwidzi i banują ci konto Lol
nie, dziękuję, wrzucałem tam pliki ponad 1,5 roku, i nagle przyszedł dzień, w którym ujrzałem "This account has been removed" czy jakoś tak, także nie polecam HF jako źródła zarobku Undecided

Taki teks był Tongue "Account suspended"
Obecnie to dosyć trudno jest tam zarobić ,ale nadal są osoby ,które tam wrzucają ,bo na najwyższej platynowej randze jest troszkę kasy

Jednak również nie polecam Smile


RE: Hotfile - zarejestruj się z reflinka a oddam ci 50% pieniędzy które na tobie zarobię - laki992 - 29-07-2011 15:38

Heh no i nie ma się co dziwić że zablokowali ci konto jeżeli uploadujesz pliki na licencjach czyli wspierasz piractwo... Ja wykorzystuje ten hosting do uploadu tapet i innych rzeczy, które nie posiadają licencji bądź są na freeware i cały czasz zarabiam w poniedziałek dostanę nast. wypłatę Smile Trzeba wiedzieć co się robi to ani zawiasy ci nie grożą, ani ban konta. Prosta zasada której trzeba się trzymać...


Hotfile - zarejestruj się z reflinka a oddam ci 50% pieniędzy które na tobie zarobię - Klin - 27-06-2015 19:48

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.