Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prolink.pl - Giłeda Linków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Prolink.pl - Giłeda Linków (/Temat-Prolink-pl-Gileda-Linkow-40564)

Strony: 1 2 3


RE: Prolink.pl - Giłeda Linków - Killer - 28-08-2011 09:08

@KUBOSS
zarabianie w sieci chyba nie jest dla ciebie, jak tak czytam Twoje posty (nie tylko w tym temacie) to opadają mi ręce.

@temat
Osobiście wymieniałem się linkami na prolinku za zarobione na nim pieniążki, co prawada stawki nie są rewelacyjne, jednak jeśli ma się BAAAAAAAAAAAARDZO dużo podstron z wysokim PR (page rank) to można skroić całkiem niezłą kasę, przykładowo za link z PR 4 za miesiąc płacą około 22 zł, jeśli takich linków mamy z 20? 50? to bardzo łatwy pieniądz, jednak trzeba mieć dobrą stronę o dobrej tematyce a to takie łatwe nie jest, by wybić się ponad konkurencje.


RE: Prolink.pl - Giłeda Linków - laki992 - 29-08-2011 12:26

Święta racja Wink Jeśli się trafi z tematyką strony to możemy zarobić ładne pieniądze...


RE: Prolink.pl - Giłeda Linków - pitfromhell - 15-01-2012 17:00

Ja osobiście nie mogę zainstalować tego na Wordpressie, robię wszystko zgodnie z instrukcją, ale niestety nic nie działa.


RE: Prolink.pl - Giłeda Linków - Admin - 11-02-2012 15:00

@up
to coś musisz źle robić swego czasu również testowałem to na wordpresie i smigało bez problemu, możliwe że nie edytowałeś szablonu.

@temat
potwierdzam że wypłacają, w ubiegłym tygodniu dostałem przelew.


RE: Prolink.pl - Giłeda Linków - N55 - 15-03-2012 16:16

Czy to najlepiej płatna strona tego typu (pomijając seopilot)?


RE: Prolink.pl - Giłeda Linków - Nikodemsky - 12-05-2012 13:08

temat trochę stary ale info może być przydatne,

w linkolo można ustawiać samemu stawki za linki na stronie, sam jeszcze nie skorzystałem ale oferta brzmi ciekawie Smile


RE: Prolink.pl - Giłeda Linków - zarabiarkaPL - 17-05-2012 01:49

ja również korzystam z prolinka, śmiało go polecam poniewąż można zarobić dobre pieniądze mam 3 strony z pr1 i średnio co miesiąc otrzymuje około 280zł o to mój link ref http://prolink.pl/?referral=1755bef9894d48f7f66f16b4e08816de


RE: Prolink.pl - Giłeda Linków - Kzn - 21-05-2012 17:35

Muszę mieć 18-lat aby zarabiać na ProLinku ?


RE: Prolink.pl - Giłeda Linków - Nikodemsky - 21-05-2012 19:50

W regulaminie nic nie widziałem na ten temat, najlepiej napisać do administracji.


RE: Prolink.pl - Giłeda Linków - 123mamut - 24-05-2012 15:57

długo czekaliście na akceptacje admina??