Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prolink.pl - Giłeda Linków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Prolink.pl - Giłeda Linków (/Temat-Prolink-pl-Gileda-Linkow-40564)

Strony: 1 2 3


Prolink.pl - Giłeda Linków - laki992 - 27-07-2011 08:51

Witam, chciałem przedstawić całkiem nowy sposób zarobku na stronach www.
Od pewnego czasu w Polsce działa tzw. "Giełda Linków" na której użytkownicy zarabiaj poprzez sprzedaż swoich linków bądź jeśli chodzi im o lepsza indeksację swojej strony to kupują linki.

Po prostu zarabiamy jeśli mamy swoją stronę www, serwis ocenia atrakcyjność strony i daje nam na początek wycenę naszego linku. Cenę swojego linku czyli cenę za wyświetlenie innego linku na twojej stronie możesz sobie podać sam.
[Obrazek: 68991452970076267200.jpg]

Opis:
Posiadasz serwis, na którym możesz zarabiać sprzedając powierzchnię reklamową. My z kolei już mamy Reklamodawców dla Ciebie. Gwarantujemy pozyskanie pierwszych klientów w przeciągu 30 dni.

Jako właściciel serwisu - Wydawca, możesz w całkowicie automatyczby i nieinwazyjny sposób, zarabiać na sprzedaży powierzchni reklamowej swojego serwisu, na której wyświetlane będą linki tekstowe reklamodawców ProLink.

- 5 linków na każdej podstronie zajmuje dosłownie "parę centrymetrów".
- Linki sprzedają się same w sposób automatyczny - oszczędzasz czas.
- Instalujesz prosty skrypt, ustalasz ceny i... to wszystko!
- Nie wymagamy papierowych umów.
- Niska prowizja. Pobieramy jedynie 10% prowizję od Wydawców.
- Możesz zrezygnować w każdej chwili.
- System Poleconych na każdym z poleconych zarabiasz 2.5% od udanej transakcji.

Ile na tym zarobię?
Przychody, które będzie generował Twój serwis są uzależnione od wielu czynników. Jednak u nas Reklamodawcy nie płacą za ruch tylko za jakość. Jeśli masz zadbany serwis, w zależności od kryteriów jesteśmy w stanie zarobić dla Ciebie od kilkuset PLN do kilkunastu tysięcy PLN miesięcznie.

Czy w ProLink są reklamodawcy?
Każdego dnia sprzedajemy dziesiątki linków tekstowych w serwisach Wydawców ProLink. Już w tej chwili ProLink obsługuje największe firmy z branży IT, motoryzacji i finansów. Mamy też bardzo pokaźne grono drobnych Reklamodawców, pozycjonujących lokalne biznesy. Dołączając do ProLinka, emitujesz jedynie sprzedane linki. Nie ponosisz więc żadnego ryzyka. Dołącz do nas i zwiększ przychody swojego serwisu!


Mój reflink: http://prolink.pl/?referral=a94ca5de95c655ba550d3e1d2fd18429


RE: Prolink.pl - Giłeda Linków - Kuboss6 - 28-07-2011 11:10

Wydaje mi się fajne, a ile na tym zarabiasz i na co wypłacają kase??


RE: Prolink.pl - Giłeda Linków - laki992 - 28-07-2011 13:35

Zarobki uzależnione są od atrakcyjności twojej strony www. Ja na swoich 5 stronach zarabiam ok. 320 - 380 zł miesięcznie.
Osoby fizyczne muszą wystawić rachunek i wysłać go e-mailem oraz pocztą zwykłą. potem wypłata na konto.


RE: Prolink.pl - Giłeda Linków - Kuboss6 - 29-07-2011 13:47

oraz czyli tym i tym czy tylko mozna mailem


RE: Prolink.pl - Giłeda Linków - laki992 - 29-07-2011 16:14

tym i tym wtedy masz 100% pewnosci Smile
mają formularze specjalne więc nie ma problemu z wypełnieniem Smile


RE: Prolink.pl - Giłeda Linków - Kuboss6 - 29-07-2011 21:30

No fajnie tylko mam problem z instalacją bo strona jest na cmsie PHP-fusion


RE: Prolink.pl - Giłeda Linków - laki992 - 30-07-2011 06:49

w takim razie piszesz na Kontakt, pomogą ci lub szukaj na form PHP-fusion


RE: Prolink.pl - Giłeda Linków - Kuboss6 - 30-07-2011 15:57

Na 1 nie odpowiadają a na drugim dostałem bana nie wiem za co...


RE: Prolink.pl - Giłeda Linków - laki992 - 31-07-2011 12:50

no t jak na forum dostales bana to załóż 2 konto Smile problem masz, a nie odpowiadają na emaile bo chyba pisaleś do nich podczas weekendu, więc kto ci ma odpowiedzieć skoro to nie dzień roboczy...


RE: Prolink.pl - Giłeda Linków - Kuboss6 - 23-08-2011 15:56

drugie konto także zbanowali za 2 konta